Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Lelde Stumbre

Dramaturģe Lelde Stumbre kļūst par Saeimas deputāti

Saeima ceturtdien apstiprināja 11.Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku Leldei Stumbrei, savukārt 11.Saeimas deputātei Dainai Kazākai Saeima piešķīra pastāvīgo mandātu, portālu Diena.lv informēja Saeimas Preses dienests.

Kalnciema kvartālā notiks cikla Pārdaugava stāsta ceturtais vakars

Otrdien, 23. jūlijā, plkst. 19 Kalnciema kvartālā uz tikšanos un kopīgas pieredzes vakaru aicina dramaturģe Lelde Stumbre, kas cikla Pārdaugava stāsta ceturtajā vakarā vēstīs par Pārdaugavu kā mākslinieku un literātu zaļo miera ostu, pavēstīja kvartāla pārstāve Una Meiberga.

Rīgas Centrālajā bibliotēkā viesosies Lelde Stumbre

23. aprīlī Rīgas Centrālās bibliotēkas Mākslas un mūzikas nodaļas telpās viesosies Lelde Stumbre - pazīstamā dramaturģe lasīs savu lugu _Viņa ir cerībās. _Lelde Stumbre ir daudzu pazīstamu lugu autore. Andersons, Zīmējumi smiltīs, Tā, lai var redzēt ceļu, Sarkanmatainais kalps, Jānis, Ipolits ir lugas, kuras aizvadītā gadsimta beigās bija redzējis vai lasījis katrs sevi cienošs labas literatūras un teātra pazinējs.

Rakstnieki biedru naudas nav maksājuši, jo LRS uzskata par bezjēdzīgu organizāciju

Jau novembra sākumā kļuva zināms, ka Latvijas Rakstnieku savienība (LRS) no savām rindām izslēgusi vairākus pazīstamus literātus, kuri ilgāku laiku nav maksājuši biedra naudu. Izslēgtie rakstnieki portālam Diena.lv atzina, ka biedru naudas nav maksājuši, jo uzskatījuši LRS par bezjēdzīgu organizāciju, kas tā arī nav spējusi atbrīvoties no savas padomju laiku nastas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide