Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +17 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 8. augusts
Vladislava, Vladislavs, Mudīte

Liepājas osta

Ostas gaida izmaiņas

Gan Rīgas brīvostai, gan Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) ostai no publiskām atvasinātām personām jāpārtop par valsts kapitālsabiedrībām, tāpat kā tas jau noticis ar Ventspils brīvostu, kas pašlaik ir VAS Ventas osta. Tāds ir satiksmes ministra Tāļa Linkaita (JKP) uzstādījums. Tiesa, tam nav pilnīga atbalsta koalīcijā.

Uzsāk Liepājas ostas kravu uzglabāšanu bijušajā metalurga teritorijā

Pirmdien Liepājas ostas stividorkompānija SIA Mols L uzsāk apaļkoku uzglabāšanu kravu laukumā bijušajā Liepājas metalurga teritorijā, aģentūru LETA informēja Liepājas speciālās ekonomikas zonas (SEZ) pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Rosina palielināt valsts ietekmi lēmumu pieņemšanā lielajās ostās

Satiksmes ministrija (SM) rosina veikt grozījumus noteikumos par Rīgas brīvostu, Ventspils brīvostu un Liepājas Speciālo ekonomisko zonu (SEZ), lai palielinātu lielajās ostās valsts ietekmi lēmumu pieņemšanā un nodrošinātu efektīvāku resursu izmantošanu, liecina SM saskaņošanai iesniegtie grozījumi Rīgas brīvostas pārvaldes nolikumā, Ventspils brīvostas pārvaldes nolikumā un Liepājas SEZ pārvaldes nolikumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide