Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā +6 °C
Smidzina
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Līķis

Naktī Mangaļostas rajonā atrasts jaunas sievietes līķis

Naktī ugunsdzēsēji un glābēji steidzās uz Mangaļostas rajonu, kur Daugavas krastā aculiecinieki atrada jaunas sievietes līķi, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUDG) pārstāve Inta Palkavniece.

Nodzēšot kūlas ugunsgrēku, atrod vīrieša līķi

Pagājušajā nedēļā ceturtdien, 24.martā, pēc pērnās zāles ugunsgrēka nodzēšanas Vecumnieku pagastā atrasts kāda vīrieša līķis, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Kad kaimiņš sen jau ir mūmija

Vienmēr ir ļoti kluss, nemēslo kāpņu telpā, neappludina apakšstāva īrniekus, neviens neatminas, ka viņu kādreiz būtu redzējis. Aptuveni tā varētu izskatīties ideālā kaimiņa apraksts. Taču šādu īpašību kopums var liecināt arī par mazāk patīkamu scenāriju - blakus dzīvoklī jau sen guļ aizmirstas personas līķis, otrdien vēsta laikraksts Diena.

Daugavpilī atrasts bezvēsts pazudušā Artūra Badūna līķis

Piektdien, 15.janvārī, policisti Daugavpilī, Gajoka rajonā, pie upes atraduši Artūra Badūna līķi. Vīrietis nesen bija izsludināts meklēšanā kā bezvēsts pazudusi persona.Policija uzsāka meklēšanu, kas turpinājās nepārtraukti, pārbaudot visas iespējamās Badūna atrašanās vietas. Policija izsaka pateicību cilvēkiem, kuri brīvprātīgi iesaistījās pazudušā vīrieša meklēšanā, palīdzēja un dalījās ar svarīgu informāciju.

Krievijā "mirušais" ierodas uz paša "apbērēšanu"

Kāds Vladivostokas iedzīvotājs, kuru ārsti kļūdaini atzinuši par mirušu, atmodies morgā un devies mājās, kur ieradies tieši uz paša apbērēšanu, ziņo laikraksts Hasanskije Vesti.Vīrietis, kas dzēris kopā ar draugiem, pēc kārtējās glāzītes pēkšņi zaudējis samaņu, bet viņa paziņas izsaukuši policiju un ātro palīdzību.

Bērnu nama Laubere audzēkņiem savulaik konstatētas uzvedības problēmas

Ogres novada bērnu namā Laubere, kura audzēknis šodien tika atrasts miris, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) lielai daļai audzēkņu savulaik bija konstatējusi smagas uzvedības problēmas, taču līdz ar pašreizējā vadītāja stāšanos amatā situācija esot uzlabojusies.Kā aģentūrai LETA pastāstīja VBTAI Bērnu tiesību aizsardzības departamenta direktore Inga Millere, inspekcija bērnunamā veica pārbaudes gan pērn, gan arī šogad.

papildināts (18:50) - Pamestā ēkā pie bērnu nama Laubere atrod audzēkņa līķi

Pirmdienas, 27.jūlija, rītā kādā pamestā ēkā netālu no bērnu nama Laubere atrasts 17 gadus veca audzēkņa līķis, informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirknis.Audzēknim nav konstatēti acīmredzami miesas bojājumi, tāpēc nāves iemeslu noskaidros ekspertīzē, ziņo portāls Fakti.lv. Pamestā ēka, šķiet, bijusi vieta, kur jaunieši pulcējušies un izklaidējušies - tur atrastas arī dažādu dzērienu pudeles.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide