Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lolita Čigāne

Čigāne: Pēdējais gads politikā man bijis visai vētrains

No partijas Vienotība saraksta ievēlētā 12.Saeimas deputāte Lolita Čigāne, kura nesen paziņoja, ka rudenī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās nekandidēs, intervijā LTV raidījumam Rīta Panorāma norādīja, ka pēdējais gads politikā viņai bijis "visai vētrains".

Čigāne: Latvijai jābūt ES dalībvalstu kodolā

"Latvijas interesēs ir ekonomiski stipra un politiski stabila Eiropas Savienība, tostarp konkurētspējīga eirozona. Lai to panāktu, mums jārod efektīvākie risinājumi eirozonas stiprināšanai. Esam ieinteresēti vienotā Eiropā, taču, ja atsevišķas dalībvalstis virzās uz ciešāku integrāciju savā starpā, tad Latvijai ir svarīgi būt šo valstu kodolā," ceturtdien, 30.novembrī, pēc sēdes uzsvēra Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāja Lolita Čigāne (Vienotība/Par!).

Vienotības Neretas nodaļas vadītāja: Viņķeles un Čigānes rīcībā ir tieši Āboltiņai pārmestie trūkumi

Vienotības biedru Ilzes Viņķeles un Lolitas Čigānes publiskajos paziņojumos ir tieši tas, kas nereti tiek pārmests Āboltiņai - augstprātīga uzvedība, ciniska attieksme, partijas biedru pazemošana, ignorēšana, komentējot Neretas nodaļas vēršanos pret Viņķeli un Čigāni, pauda Vienotības Neretas novada nodaļas vadītāja Zigfrīda Ozoliņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide