Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +17 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 2. augusts
Stefans, Normunds

LVM

Ar Skujiņa dalību aizvadīts LVM MTB individuālā brauciena Krimuldas posms

Vairāk nekā divu nedēļu garumā gleznainajā Krimuldas novadā norisinājās Latvijas valsts mežu MTB maratona individuālo braucienu otrais posms, kurā dalību ņēma arī Latvijas profesionālais šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš. Ātrākos laikus Toyota Hybrid distancē sasniedza Sandijs Kļaviņš un Lāsma Ozola, vēsta rīkotāji.

Ar Skujiņa dalību Krimuldā turpināsies LVM MTB maratona individuālie braucieni

Līdz 14. maijam ikviens aktīvās atpūtas cienītājs ir aicināts baudīt skaisto Latvijas dabu Latvijas valsts mežu MTB maratona individuālā brauciena Krimuldas posmā. Organizatori parūpējušies par dinamiskām un ļoti aizraujošām trasēm. Pieteikšanās Krimuldas posmam iespējama mājaslapā velo.lv.

Ja vajag, ierīko putnam mākslīgu ligzdu

Liela daļa migrējošo putnu devušies uz dienvidiem vai pošas to tūliņ darīt. Rudens beigās a/s Latvijas valsts meži(LVM) vides eksperti apkopo rezultātus par uzņēmuma apsaimniekotajās teritorijās ligzdojošo putnu sugu ligzdošanas blīvumu un sekmēm un plāno nākamajā sezonā veicamos darbus. (Jāpiebilst, kamēr dati par 2015. gadu vēl ir apstrādes procesā, LVM darbinieki strādā ar pērnā gada informatīvo bāzi, ko gada nogalē papildinās jaunākie pētījumi.)

Valsts meži divus miljonus ziedo ar politiķiem saistītām organizācijām

Valsts uzņēmums "Latvijas Valsts meži" (LVM) 2009.gada pēdējā nedēļā dažādām sabiedriskā labuma organizācijām ziedoja 2 049 159 latus. Aptuveni pusi no šīs summas izdevies saņemt ar politiķiem cieši saistītām organizācijām, tā šovakar ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums "De facto".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide