Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Māris Kučinskis

Kučinskis: Jābeidz Latviju noniecināt kā mazu valsti, kas nespēj ietekmēt starptautiskos procesus

Jābeidz Latviju noniecināt kā mazu valsti, kas nespēj ietekmēt starptautiskos procesus, Saeimas ārpolitikas debatēs sacīja bijušais Latvijas premjers Māris Kučinskis (ZZS). Viņaprāt, nereti dzirdamā noniecināšana, ka Latvija ir maza valsts, kas nespēj ietekmēt starptautiskos procesus, būtu jābeidz. Pēc Kučinska domām maza valsts nozīmē to, ka vajadzības gadījumā Latvija spēj ātri mobilizēties, koncentrējot iekšējos resursus, nonākt pie inovatīviem risinājumiem, kas kalpo kā paraugs citām valstīm.

Kučinskis par savu darbu nekaunas

Ministru prezidentam Mārim Kučinskim (ZZS) nav kauns par pieņemtajiem lēmumiem, trešdien, atskatoties uz premjera amatā paveikto, sociālajiem partneriem uzsvēra Kučinskis. Premjers informēja, ka šā gada 6. novembrī, kad uz pirmo sēdi sanāks 13. Saeima, viņa vadītajai valdībai apritēs 1000 dienas. Premjers piebilda, ka, visticamāk, viņš turpinās vadīt valdību arī pēc 6. novembra, jo pieļauj, ka vienošanās par jauno Ministru kabineta sastāvu vēl nebūs panākta.

Kučinskis: Nenožēloju to, ko esam darījuši

"Ja man būtu jāsāk viss no gala, es neko nemainītu. Neko nenožēloju," intervijā Romānam Meļņikam uzsvēra premjers Māris Kučinskis, kura pārstāvētais politiskais spēks ZZS 13. Saeimas vēlēšanās uzskatāms par vienu no lielākajiem zaudētājiem.

Premjers: Par Truksni tiks runāts nākamnedēļ

Diskusija saistībā ar Jūrmalas mēra Gata Trukšņa (ZZS) pieķeršanu narkotiku glabāšanā notikšot nākamnedēļ, pēc vēlēšanām, trešdienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes sacīja premjers Māris Kučinskis (ZZS).

Kučinskis: Transporta nozarē Latvijai jāspēj piesaistīt jauni tirgi

Transporta un loģistikas nozarē Latvijai ir jāspēj ieinteresēt un piesaistīt jaunus tirgus, kas būtu gatavi izmantot Latvijas priekšrocības, teikts Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) vēstulē konferences Globālās transporta kustības izaicinājumi dalībniekiem, kas tika nolasīta konferences atklāšanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide