Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Mihails Barišņikovs

FOTO: Pirmizrādi piedzīvojis Alvja Hermaņa iestudējums Baltais helikopters

Ceturtdien, 21. novembrī, Jaunā Rīgas teātra Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvoja Alvja Hermaņa veidotā izrāde Baltais helikopters. Izrādes sižets balstīts patiesos notikumos un stāsta par iepriekšējā Katoļu baznīcas pāvesta - Benedikta XVI - noslēpumaino atkāpšanos no amata. Galvenajā lomā - Mihails Barišņikovs. Novembrī un decembrī repertuārā paredzētās izrādes jau izpārdotas. Tirdzniecība uz februāra izrādēm tiks uzsākta decembra sākumā.

Baletdejotāju Barišņikovu uzņem Latvijas pilsonībā

Saeima ceturtdien atbalstīja lēmumprojektu par pasaulslavenā mākslinieka Mihaila Barišņikova uzņemšanu Latvijas pilsonībā par īpašiem nopelniem Latvijas labā, vēsta Saeimas Preses dienests.

PMLP nesaskata šķēršļus Barišņikovam iegūt Latvijas pilsonību

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) nesaskata šķēršļus, lai varētu piešķirt pilsonību Latvijā dzimušajam baletdejotājam un aktierim Mihailam Barišņikovam, aģentūrai LETA apliecināja Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis (NA).

Varētu rosināt piešķirt Latvijas pilsonību baletdejotājam Barišņikovam

Latvijā dzimušajam baletdejotājam un aktierim Mihailam Barišņikovam varētu rosināt piešķirt Latvijas pilsonību. Šo ierosinājumu varētu drīzumā iekļaut Saeimas sēdes darba kārtībā, tad deputāti varētu lemt par tā nodošanu Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijai, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Pilns recenzijas teksts. Starp radījumu un Dievu

Režisoram Robertam Vilsonam pārmest sevis citēšanu būtu naivi, līdzīgi kā ozolam norādīt, ka viņš aug "tikai" savā majestātiskajā un visiem atpazīstamajā siluetā. Teātra mākslas dzīvā leģenda pats ir atzinis, ka visu garo radošo mūžu ir veltījis savas nesajaucamās vizuālās valodas izkopšanai. Līdz milimetra precizitātei.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide