Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Mihails Barišņikovs

Jaunajā Rīgas teātrī top izrādē Baltais helikopters balstīta kinofilma

Kopš 2019. gada 21. novembra Jaunā Rīgas teātra repertuārā ir Alvja Hermaņa izrāde Baltais helikopters, kas radījusi lielu interesi Latvijā un visā pasaulē. Covid-19 pandēmijas un ar to saistīto ierobežojumu dēļ iestudējums līdz šim ir piedzīvojis tikai 20 izrādes, ko apmeklēja nedaudz vairāk kā 6000 skatītāju. Lai nodrošinātu iespēju lielākam skatītāju skaitam redzēt izrādi, Jaunajā Rīgas teātrī top kinofilma, kuras pamatā ir izrāde Baltais helikopters, informēja JRT pārstāvji.

FOTO: Pirmizrādi piedzīvojis Alvja Hermaņa iestudējums Baltais helikopters

Ceturtdien, 21. novembrī, Jaunā Rīgas teātra Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvoja Alvja Hermaņa veidotā izrāde Baltais helikopters. Izrādes sižets balstīts patiesos notikumos un stāsta par iepriekšējā Katoļu baznīcas pāvesta - Benedikta XVI - noslēpumaino atkāpšanos no amata. Galvenajā lomā - Mihails Barišņikovs. Novembrī un decembrī repertuārā paredzētās izrādes jau izpārdotas. Tirdzniecība uz februāra izrādēm tiks uzsākta decembra sākumā.

Barišņikovs: Lieliski atgriezties Latvijā kā savējam

Kad saņēmu uzaicinājumu pieņemt Latvijas pilsonību, mana sirds notrīsēja, jo tā ir iespēja būt šeit kā savējam, nevis cilvēkam no malas, šodien Saeimā pilsoņa pases saņemšanas pasākumā sacīja Latvijā dzimušais baletdejotājs Mihails Barišņikovs.

Baletdejotāju Barišņikovu uzņem Latvijas pilsonībā

Saeima ceturtdien atbalstīja lēmumprojektu par pasaulslavenā mākslinieka Mihaila Barišņikova uzņemšanu Latvijas pilsonībā par īpašiem nopelniem Latvijas labā, vēsta Saeimas Preses dienests.

PMLP nesaskata šķēršļus Barišņikovam iegūt Latvijas pilsonību

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) nesaskata šķēršļus, lai varētu piešķirt pilsonību Latvijā dzimušajam baletdejotājam un aktierim Mihailam Barišņikovam, aģentūrai LETA apliecināja Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis (NA).

Varētu rosināt piešķirt Latvijas pilsonību baletdejotājam Barišņikovam

Latvijā dzimušajam baletdejotājam un aktierim Mihailam Barišņikovam varētu rosināt piešķirt Latvijas pilsonību. Šo ierosinājumu varētu drīzumā iekļaut Saeimas sēdes darba kārtībā, tad deputāti varētu lemt par tā nodošanu Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijai, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide