Laika ziņas
Šodien
Migla

Militārā tehnika

No kannām līdz augsta līmeņa IT: Plaukst drošības industrija

Bruņošanās sacensība, kuras mērķis ne vienmēr ir gatavoties karam, bet gan potenciālā pretinieka atturēšana, atstāj pozitīvu ietekmi arī uz ekonomiskajiem procesiem – veicina ražošanu un pakalpojumu sfēru, palielina pieprasījumu pēc darbarokām un vairo korporatīvo peļņu, kas savukārt ļauj labi pelnīt tiem, kuri iegulda ar aizsardzības sektoru saistīto uzņēmumu vērtspapīros. Šajos finanšu instrumentos, izmantojot plašo banku un brokeru sabiedrību klāstu, finanšu resursus var ieguldīt arī Latvijas iedzīvotāji, ceturtdien vēsta laikraksts Diena.

Indija pārmet Krievijai atpalicību militāro tehnoloģiju jomā

Indija pieļauj, ka varētu atteikties no sadarbības ar Krieviju piektās paaudzes iznīcinātāja izstrādē, ņemot vērā Krievijas atpalicību militāro tehnoloģiju jomā un to, ka iecerētā lidmašīna visticamāk nespēs konkurēt ar amerikāņu F-35, vēsta izdevums Defense News.

ASV 2017.gadā uz Igauniju nosūtīs desmit tankus un 120 karavīrus

ASV piektdien vakarā precizēja Somijas mediju izplatīto informāciju par Savieno Valstu plāniem Igaunijā izvietot papildspēkus, norādot, ka uz Igauniju 2017.gadā tiks nosūtīti desmit tanki un 120 karavīri, vēsta nacionālā raidorganizācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide