Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +14 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Nacionālais veselības dienests

NVD: Pirms došanās pie ārsta iedzīvotājiem jāvienojas par pakalpojuma saņemšanas kārtību

Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, iedzīvotāji tiek mudināti pirms vēršanās pēc medicīniskās palīdzības vispirms sazināties ar ģimenes ārstu vai ārstniecības iestādi telefoniski vai elektroniski, aģentūru LETA informēja Nacionālā veselības dienesta (NVD) pārstāve Ginta Ozoliņa.

NVD: Papildināts valsts kompensējamo zāļu klāsts

Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka, panākot vienošanos ar zāļu ražotājiem un lieltirgotavām, vairākiem valsts kompensējamo zāļu sarakstā iekļautajiem medikamentiem no 2% līdz 51% samazināta cena, kuru valsts maksā, lai nodrošinātu zāles kompensācijas sistēmas ietvaros. Pateicoties šim finanšu ietaupījumam, kompensējamās zāles var saņemt lielāks pacientu skaits, kā arī daļai medikamentu samazinās pacientu līdzmaksājums.

NVD direktores vietniece Linda Freimane atstāj amatu

Nacionālā veselības dienesta (NVD) direktore Inga Milaševiča ir saņēmusi un akceptējusi Lindas Freimanes, savas vietnieces informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos, iesniegto atlūgumu, informē NVD.

NVD: Palielinājies agrīni atklāto vēžu gadījumu skaits

Nacionālā veselības dienesta (NVD) informācija liecina, ka Pieaudzis gadījumu skaits, kad ģimenes ārstu darbības rezultātā pacientiem tiek agrīni atklāts vēzis – 1. vai 2. stadijā, tādējādi sniedzot iespēju uzsākt savlaicīgu ārstēšanu un panākt labākus izveseļošanās rezultātus, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide