Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +23 °C
Viegls lietus
Otrdiena, 27. jūlijs
Marta, Dita, Dite

Nacionālie bruņotie spēki

Izdod pavēli NBS būt gatavībā sniegt atbalstu ugunsgrēku likvidēšanā

Pamatojoties uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) brīdinājumu par ekstremālu karstumu un augstu ugunsbīstamību, aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP) ir izdevis pavēli Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) pēc pieprasījuma sniegt atbalstu ugunsgrēku likvidēšanā un to radīto seku pārvarēšanā, aģentūrai LETA sacīja Aizsardzības ministrijas pārstāvis Roberts Skraučs.

Var izjust netiešas sekas

Pagaidām vienīgie, kam vakcinācija pret Covid-19 noteikta kā obligāta, ir Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pārstāvji. Pagājušajā nedēļā, saņemot sūtījumu no Kanādas, Ādažu militārajā bāzē sākta Latvijā izvietotās NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas vakcinācija, bet vietējo karavīru potēšana plānota tuvākajā laikā, Dienai norāda Aizsardzības ministrijā (AM). Zemessargiem, kas ir NBS neatņemama sastāvdaļa, kā arī valsts iekšējās drošības sistēmas darbiniekiem vakcinācija nebūs obligāta.

Neatrod kopsaucēju

Nesaskaņas biatlona saimē. Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paspārnē ir liela daļa Latvijas izlases biatlonistu, kas trenējas galvenā trenera Māra Čakara vadībā. NBS sporta kluba sastāvā ir arī Aleksandrs Patrijuks, kurš regulāri startē Pasaules kausa posmos, tomēr, lai trenētos Latvijas izlases galvenā trenera Ilmāra Briča vadībā, viņam un citiem biatlonistiem tiek likti priekšā šķēršļi.

Latvijā ieradusies ASV militārā vienība ar desmit helikopteriem

Turpinot ASV operāciju Atlantic Resolve, Latvijā ieradušies desmit ASV Black Hawk helikopteri, lai stiprinātu reģionālo drošību un demonstrētu ASV klātbūtni reģionā, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas (AM) Militāri publisko attiecību departamenta Preses nodaļas vecākā referente Mairita Senkevicina.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide