Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nacionālie bruņotie spēki

Ietekmīgā NBS amatā gaidāma rotācija

Valdība otrdien, 16. aprīlī, lems par brigādes ģenerāļa Imanta Ziediņa iecelšanu Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieka amatā no 12. jūnija, liecina valdības darba kārtība. Kopš 2017. gada februāra Apvienotā štāba priekšnieka amata pienākumus pilda ģenerālmajors Ivo Mogiļnijs.

Risinās ieilgušu problēmu

Pieprasījums pēc dienesta dzīvokļiem, uz kuriem var pretendēt profesionālā dienesta karavīri ar ģimenēm, būtiski pārsniedz piedāvājumu. Līdz ar valdības pagājušajā nedēļā pieņemto lēmumu Aizsardzības ministrija (AM) sāks šo problēmu risināt. Savukārt Ādažu novada domē Dienai atzīst, ka pašvaldībai tas būtu izdevīgi, taču vienlaikus jārisina jautājums par bērnudārzu un skolu pieejamību.

NBS plānots iegādāties jaunas kravas automašīnas

Vairākus desmitus miljonus eiro lielā iepirkumā Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) plānots iegādāties jaunas kravas automašīnas, aģentūrai LETA pastāstīja Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons.

Neplāno karavīriem mācību laikā aizliegt izmantot viedtālruņus

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) neplāno karavīriem mācību laikā aizliegt izmantot savus personīgos viedtālruņus, taču Latvijā liels uzsvars tiek likts uz karavīru drošības instruktāžu, aģentūrai LETA pastāstīja Aizsardzības ministrijas pārstāve Sandra Brāle.

Pabriks: NBS helikoptera pilotu apžilbinātāji saņems sodu

Komentējot incidentu aizvadītās nedēļas nogalē, kad personas Jaunjelgavas novadā ar lāzera staru apžilbināja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) helikoptera pilotus, aizsardzības ministrs Artis Pabriks (Attīstībai/Par!) intervijā raidījumā LNT 900 sekundes sacīja: "Tā ir liela nelietība. Domāju, ka tiem, kas to ir darījuši, jārēķinās, ka viņi saņems sodu."

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide