Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Nodrošinājuma valsts aģentūra

Veldre izbrīnīts par Nodrošinājuma valsts aģentūras vadītāja konkursa apturēšanu

Šodien, iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) parakstījusi rīkojumu par Raimonda Bluķa pārcelšanu Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) direktora amatā, līdz ar to tiek apturēts iepriekš izsludinātais konkurss uz šo vakanci, _Diena.lv _informēja ministrijas pārstāve Sintija Virse. Jau vēstīts, ka saistībā ar šo konkursu neoficiāli izskanējis, ka bijusi politiska vienošanās, ka aģentūru vadīs bijušais aizsardzības ministrs Vinets Veldre (TP).

Segliņš: Kalvītis un Veldre var veiksmīgi darboties valsts labā

Gan ekspremjers Aigars Kalvītis, gan bijušais aizsardzības ministrs Vinets Veldre (abi Tautas partija) noteikti veiksmīgi varētu darboties gan valsts institūcijās, gan tautsaimniecībā, lai arī politikā acīmredzot ne viens, ne otrs sev vietu vairs neredz.

Valdība atbalsta Nodrošinājuma valsts aģentūras izveidi

Valdība apstiprinājusi Iekšlietu ministrijas (IeM) izstrādāto rīkojuma projektu par valsts aģentūras "Materiālās rezerves" apvienošanu ar Iekšlietu īpašumu valsts aģentūru. Ministrija uzskata, ka tādējādi būs iespēja ietaupīt gan budžeta līdzekļus, gan arī padarītu efektīvāku resursu pārvaldi. Plānots, ka abu līdzšinējo aģentūru vietā ar šā gada 1. jūliju darbu sāks jauna tiešās pārvaldes iestāde - Nodrošinājuma valsts aģentūra. Neoficiāli kā tās iespējamais vadītājs minēts bijušais aizsardzības ministrs Vinets Veldre (TP), par ko jau esot panākta politiska vienošanās.

Iekšlietu ministrija: uz aģentūras priekšnieka amatu tiks rīkots konkurss

Iekšlietu ministrijai (IeM) nepieciešams organizēt konkursu uz jaunizveidojamās valsts aģentūras direktora amata vietu, lai netiktu kavēta tās darbības sākšana 1.jūlijā. Šādi pamatota steidzamība rīkojuma projektam, ko valdība skata otrdien. Visticamāk, bez ilgām diskusijām atbalstīs Nodrošinājuma valsts aģentūras izveidi, reorganizējot un apvienojot valsts aģentūru Materiālās rezerves (MR) un Iekšlietu īpašumu valsts aģentūru (IĪVA). Neoficiāli kā tās iespējamais vadītājs minēts bijušais aizsardzības ministrs Vinets Veldre (TP), par ko jau esot panākta politiska vienošanās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide