Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Norvik Banka

No PNB Bankas klientiem apmēram 40% ir seniori

No PNB Bankas, kuras darbība ceturtdien apturēta, klientiem apmēram 40% ir seniori, aģentūrai LETA pavēstīja Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) atsaucoties uz datiem 2018.gada beigās.

Apturēta PNB Bankas darbība

Apturēta PNB bankas (iepriekš Norvik banka) darbība, aģentūra LETA uzzināja Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK).

Guseļņikovs vairākkārt bijis Ģenerālprokuratūrā, bet kukuļu pieprasīšanu nav pieminējis

Norvik Bankas lielākais īpašnieks Grigorijs Guseļņikovs vairākkārt bijis Ģenerālprokuratūrā, taču nekad nav pieminējis, ka no viņa pieprasītu kukuļus. Guseļņikovs gan viens, gan kopā ar bankas amatpersonām un advokātiem vairākkārt ir bijis Ģenerālprokuratūrā un pie ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera jautājumos par tā saucamās Winergy krimināllietas virzību, aģentūrai LETA pastāstīja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Guseļņikovs: Pēc Rimšēviča izteikumiem no Norvik bankas aizplūduši 43 miljoni eiro

Norvik bankas lielākais akcionārs Grigorijs Guseļņikovs intervijā ziņu aģentūrai Bloomberg sacījis, ka no bankas šonedēļ aizplūduši 43 miljoni eiro, un noguldītāji sākuši izņemt naudu pēc Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča izteikumiem preses konferencē, ka Norvik banka maldinājusi regulatoru un bankai varētu tikt atņemta darbības licence.

LTV: Norvik Bankai bija "aizķeršanās" ar 2015. gada pārskata apstiprināšanu

Norvik Bankai bija "aizķeršanās" ar 2015. gada pārskata apstiprināšanu, svētdienas vakarā ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Bankas auditori pēc finanšu pārskatiem nebija spējīgi sagatavot atzinumu un uzskaitīja tajos vairākas neatbilstības, atsaucoties uz riska darījumiem Krievijā un enerģētikas sektorā Latvijā. Ja šo risku ietekmi ņemtu vērā, tad banka neizpildītu minimālos kapitāla pietiekamības rādītājus. Bankas vadītājs Olivers Bramvels atbildēja, ka bankas īpašnieks Grigorijs Guseļņikovs ir uzrakstījis iesniegumu kādai Latvijas tiesībsargājošai iestādei saistībā ar kukuļošanu un viņš vēlas ar iestādi sadarboties arī turpmāk.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide