Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Pansionāts

Ekonomiste: Jūrmalā varētu celt pansionātus Rietumeiropas pensionāriem

Jūrmala varētu pārvarēt sezonalitātes problēmu, ceļot pansionātus Rietumeiropas pensionāriem, uzskata Baltijas Starptautiskās akadēmijas asociētā profesore, ekonomikas zinātņu doktore, interneta žurnāla _The Baltic Course _izdevēja un galvenā redaktore jūrmalniece Olga Pavuka.

17 jautri pansionāta mirkļi

Ne vienmēr dzīve pansionātā ir skumja. Jo īpaši, ja tur nokļuvusi Dailes teātra aktieru vokāli dramatiski instrumentālā grupa Ilga, kurā apvienojušies dziedošie aktieri Gundars Silakaktiņš, Aldis Siliņš un Lauris Subatnieks. Ilga šovasar svin savu 10 gadu jubileju un ar koncertuzvedumu 17 pansionāta mirkļi vēl viesosies astoņās Latvijas pilsētās.

Raunas pansionāta iemītniekus izglābj pašvaldība un luterāņu draudze

Valsts sociālās aprūpes centra Vidzeme filiāles Rauna iemītniekus no pārcelšanas uz Rīgu paglābusi vietējā luterāņu draudze un pašvaldība, otrdien vēsta Latvijas Televīzija. Labklājības ministrija (LM) bija iecerējusi slēgt Raunas pansionātu, tā 71 iemītnieku, no kuriem daži ir smagi slimi un gultas režīmā, pārvietot uz Ezerkrastiem Rīgā.

Pašvaldība pansionātā Derpele konstatē pārkāpumus

Bauskas novada pašvaldība, izvērtējot gadījumu, kad tikai pēc radinieku uzstājības Jelgavas slimnīcā no pansionāta Derpele tika nogādāta stipri savārgusi sirmgalve, pagaidām konstatējusi pārkāpumus saziņā ar tuviniekiem, taču lēmums par atbildību vēl nav pieņemts un apstākļu skaidrošana turpinās. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide