Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Paradīze 89

FOTO: Lietas, kas jāizstāsta bērniem par Atmodas laiku pirms Paradīze 89 noskatīšanās

Jaunākā no Latvijas simtgades filmu programmas kinolentēm ir ģimenes filma par 1989. gada vasaru. Stāsts veidots uz Atmodas laika fona - četras meitenes savā vaļā pavada vasaru ārpus Rīgas, pārdzīvojot šo trauksmaino laiku bez pieaugušo uzraudzības. Lai Paradīze 89 būtu ne vien skaista izklaide, bet arī vērtīgi pavadīts laiks kopā ar ģimeni, vecāki ir aicināti gan pirms, gan pēc noskatīšanās stāstīt bērniem savas atmiņas, skaidrot filmā redzēto un uzsākt sarunu par vēsturiski nozīmīgiem notikumiem un, protams, arī par ikdienišķākām lietām.

Aicina filmēties Baltijas ceļā spēlfilmā Paradīze 89

20. augustā, Cēsu apkaimē notiks leģendārā Baltijas ceļa fragmenta rekonstrukcija topošās Simtgades filmas _Paradīze 89 _vajadzībām, un visi interesenti laipni aicināti piedalīties filmēšanā kā masu skatu dalībnieki, informēja filmas pārstāve Kristīne Matīsa.

Sākusies Madaras Dišleres spēlfilmas Paradīze '89 uzņemšana

Piektdien, 1. jūlijā, Nacionālā Kino centra programmas _Latvijas filmas Latvijas simtgadei _ietvaros studija _Tasse Film _uzsākusi režisores un scenāristes Madaras Dišleres ģimenes filmas Paradīze '89 uzņemšanu, informēja Nacionālā kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide