Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Parex

Bijušo Parex akcionāru iespējamos pārkāpumus izmeklē aizvien

Desmit gadi pēc Parex kraha un bankas pārņemšanas nav bijis pietiekami, lai saprastu, vai pret bijušajiem bankas īpašniekiem Valēriju Karginu un Viktoru Krasovicki būtu ceļamas kādas apsūdzības iespējamos likumpārkāpumos, svētdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

Gerčikovs: Ar Citadeles pārdošanu Latvija ir apglabājusi savu finanšu sistēmu

Ar bankas Citadele pārdošanu, pie tam par smiekla naudu, Latvija ir galīgi apglabājusi savu finanšu sistēmu. Pēdējo gadu notikumi rāda, ka tā nav nejauša parādība, bet sistēmiska virzība. Jau sākot ar Parex glābšanu, kas budžetam izmaksāja vairāk kā 1,5 miljardus eiro, ar skaidrojumu, ka glābta tiek sistēmas banka.

EK padziļināti izmeklē valsts atbalsta pasākumus Revertai un Citadelei

Eiropas Komisija (EK) uzsākusi padziļinātu izmeklēšanu par valsts atbalsta pasākumiem bankām Reverta un Citadele, kas tika izveidotas, pārstrukturizācijas rezultātā sadalot finansiālās grūtībās nonākušo Parex banku, aģentūra LETA uzzināja Eiropas Komisijā.

No Kargina un Krasovicka piedzen vairākus miljonus eiro

Rīgas apgabaltiesa šodien apmierināja AS "Reverta" prasību pret kādreizējiem "Parex bankas" īpašniekiem un valdes locekļiem Valēriju Karginu un Viktoru Krasovicki, no abiem piedzenot vairākus miljonus eiro par bankai neatmaksātajiem kredītiem.No Kargina tika piedzīta pamata parāda summa vairāk nekā divu miljonu eiro apmērā, kā arī nokavējuma procenti vairāk nekā 300 000 eiro apmērā. Savukārt no Krasovicka par labu "Reverta" tika piedzīta pamata parāda summa teju 600 000 eiro apmērā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide