Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims

Pašvaldību vēlēšanas 2017

Nesekmīgi mēģina atstādināt Dundagas novada domes izpilddirektori

Pēc vairākām saņemtām sūdzībām par Dundagas novada pašvaldības izpilddirektores Janitas Valteres darba stilu, četri deputāti pieprasījuši viņu atbrīvot no amata, tomēr tam domes sēdē nav pieticis balsu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Ilgais ceļš līdz Talsu mēra maiņai

Talsu pilsētas svētkus novads sagaidīs ar jaunu domes priekšsēdētāju, kuru domnieki vēlēja ceturtdien vēlu vakarā. Pirms sēdes kā vienīgais mēra kandidāts bija minēts līdzšinējais pirmais vietnieks Dainis Karols (LZS). Vairāk nekā mēnesi ilgie partneru mēģinājumi pārliecināt nu jau bijušo domes priekšsēdi Edgaru Zelderi (Mēs – Talsiem un novadam) mainīt vadības stilu un saliedēt deputātus vai arī dot vietu kādam no kolēģiem, lai saglabātu esošo koalīciju, beidzās neveiksmīgi. Zelderis vēršanos pret sevi saistīja ar vārdā nenosauktu interešu grupu cīņu par finansiāli apjomīgajiem projektiem, kuros mērs esot centies nepieļaut naudas izsaimniekošanu. Viņš pats atkāpties negrasījās.

Bauskas novada deputāts Feldmanis noliek mandātu

Deputāta mandātu nolicis Bauskas novada domes deputāts Alvis Feldmanis (LSDSP), aģentūra LETA uzzināja domē. Feldmanis deputāta pilnvaras nolicis pēc paša vēlēšanās.

Atstādinātā Požarnova vietu Baldones novada domes vadībā ieņem Audzers

Par Baldones novada domes priekšsēdētāju kļuvis Raimonds Audzers, kas ievēlēts no Vienotības saraksta un ir partijas biedrs kopš tās dibināšanas. Jāatgādina, ka novembra sākumā ārkārtas sēdē iepriekšējais mērs Andrejs Požarnovs (Gods kalpot mūsu Latvijai) no amata tika atcelts.

Gāztais Požarnovs jaunajai koalīcijai prognozē īsu mūžu

No amata gāztais Baldones novada domes priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs (Gods kalpot mūsu Latvijai) sestdien domes sēdē prognozēja, ka jaunizveidotā koalīcija nebūs ilglaicīga un strādās vien aptuveni līdz nākamā gada martam. Viņaprāt, koalīcija var pastāvēt, ja amati un ietekme tiek sadalīta proporcionāli partiju pārstāvībai domē. Baldones domē esot četri ietekmīgākie amati - domes priekšsēdētāja, divu vietnieku un izpilddirektora amats.

Par Vecpiebalgas novada pašvaldības izpilddirektori kļūst Burdaja

Vecpiebalgas novada domes deputāti pašvaldības izpilddirektores amatā iecēluši pašvaldības deputāti Leldi Burdaju (Par jaunajiem!). Īsi pirms ārkārtas sēdes izsludināšanas no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) tika saņemta informācija, ka Burdaja šī septembra sākumā sodīta par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā, piedaloties balsojumā par pašas un pašvaldības noslēgto uzņēmuma līgumu.

Saldus novadā likvidē un sāk no jauna

Viena no pašvaldībām, kas pēc vēlēšanām piedzīvoja varas maiņu, ir Saldus novads. Koalīciju veido deputāti no sešiem sarakstiem, bet tā esot stabila, apgalvo priekšsēdis Reinis Doniņš (LZS), trešdien vēsta avīze Diena.

Nostrādājis vien dažas dienas, atkāpjas Mērsraga mērs

No amata atkāpies jaunievēlētais Mērsraga novada domes priekšsēdētājs Jānis Budreika (LZS), kurš jūnijā jaunajā amatā nostrādājis tikai dažas dienas un pēc tam izmantojis darba nespējas lapu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide