Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +1 °C
Skaidrs
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Pensionāri

Nākotnes pensionāri var būt pašreizējo zemo algu gūstekņi

Dinamika ir pozitīva, taču, lai izskaustu nabadzību vecāka gadagājuma ļaužu vidū, ar to ir par maz. Runa ir par vidējās vecuma pensijas izmaiņu tendencēm Latvijā. Kopš XXI gadsimta sākuma vidējās vecuma pensijas apmērs Latvijā ir gandrīz četrkāršojies. Cenas šajā laika periodā nav augušas tik strauji, un nosacīti var runāt arī par pensionāru pirktspējas palielināšanos.

Saeima ievieš pabalstu pensionāru atraitņiem

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā steidzamības kārtībā grozīja valsts pensiju likumu, ieviešot pabalstu pensionāru atraitņiem, vēsta Saeimas Preses dienests.

Dzīvo ar 60 eiro pensiju

Moldova ir valsts, kur 240 dienas gadā spīd saule un griezdamies aug vīnogulāji. Bet cik daudz prieka un labklājības tā nes saviem senioriem?

Šogad situācija ievērojami mainīsies par labu pensijas krājējiem

Šogad ievērojami samazinātas banku un arī citu finanšu institūciju peļņas iespējas, pārvaldot otrajā pensiju līmenī uzkrāto kapitālu. Līdz ar to nākotnes pensionāri šogad dažādās komisijas maksās tērēs par 26 miljoniem eiro mazāk nekā aizvadītajā gadā, piektdien vēstīja telekanāls LNT.

Zemgales pensionāri sapulcē grib sagaidīt atbildes par risinājumiem pensiju saņēmēju nevienlīdzības mazināšanā

7.aprīlī no plkst.11 Jelgavā, Jelgavas novada domes zālē, notiks Zemgales pensionāru biedrību apvienības sapulce, kurā no valsts amatpersonām pensionāri grib dzirdēt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar pensiju saņēmēju nevienlīdzības mazināšanu, aģentūru LETA informēja Jelgavas pensionāru biedrības un Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvis Jānis Felsbergs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide