Laika ziņas
Šodien
Migla
Trešdiena, 28. jūlijs
Cecīlija, Cilda

Pianists

Mūzika ir greizsirdīga

Ar drebošu sirdi krietni pēc pusnakts pagājušajā sestdienas naktī pieslēdzos starptautiskajam Beļģijas karalienes Elizabetes konkursam Briselē. Ir beidzies šī prestižā konkursa pusfināls, starp kura 12 dalībniekiem bija arī mūsu jaunais pianists, viens no starptautiski atzītākajiem savas paaudzes mūziķiem Daumants Liepiņš. Viņš ir jau vairāku ļoti nozīmīgu konkursu laureāts. Vai būs veicies arī šajā, īpaši grūtajā konkursā, kurā savulaik spožas uzvaras (galveno balvu!) guvuši Latvijas vijolnieki Filips Hiršhorns un Baiba Skride, bet laureātu vidū ir vijolnieki Gidons Krēmers, Vineta Sareika un pianists Andrejs Osokins?

Pianista Arņa Zandmaņa solo koncerts

Ceturtdien, 15. novembrī plkst. 18 JVLMA Lielajā zālē Latvijas Mūzikas akadēmija aicina visus klaviermūzikas cienītājus uz pianista prof. Arņa Zandmaņa solokoncertu. Šis būs koncertu sērijas Johans Sebastiāns Bahs. Labi temperēts klavīrs trešais koncerts, kurā profesors atskaņos nākamās divpadsmit prelūdijas un fūgas no krājuma Labi temperēts klavīrs II daļas.

11 gadus vecs pianists uzstāda pasaules rekordu

11 gadus vecais mūziķis Ītans Bortniks uzstādījis Ginesa pasaules rekordu kā jaunākais soloizpildītājs, kurš ir savas koncertturnejas spožākā zvaigzne.Jaunais pianists uzstājies uz Lasvegasas skatuves, kur koncertējuši gandrīz visi slavenie mūziķi, tostarp Eltons Džons un Bejonsē.Mūzikas brīnumbērns, kurš uzstājas jau no deviņu gadu vecuma, uzstādījis Ginesa pasaules rekordu kā visjaunākais soloizpildītājs, kurš ir savas turnejas galvenais mākslinieks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide