Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pirmais baltijas kanāls

Raidījums: Vai NEPLP slēgs Pirmo Baltijas kanālu?

Valsts drošības dienesta šīs nedēļas kratīšanas Pirmā Baltijas kanāla īpašnieka birojā saistītas ar darījumiem, kuros ar finanšu resursiem nodrošināts Krievijas prezidenta Vladimira Putina paziņa, miljardieris Jurijs Kovaļčuks. Viņš jau gandrīz sešus gadus atrodas Eiropas Savienības (ES) sankciju sarakstā, bet, mediju uzraugs skaidro, ka viņa saistība ar Krievijas televīzijas kanāliem pierādīta tikai nesen, ziņo LTV raidījums de facto.

Mediju koncerns: Krievijas kanālu demonstrēšanas ierobežojumi - antilatviska provokācija

Pēdējos mēnešos un dienās Latvijā ir saasinājušies uzbrukumi retranslējamajiem televīzijas kanāliem. Tas skar pirmām kārtām Krievijas kanālus. Viens no tiem ir trīs Baltijas valstīs strādājošais, mūsu mediju koncernā ietilpstošais Pirmais Baltijas kanāls (PBK), kurš savu saturu pērk no lielākajiem Krievijas un Ukrainas televīzijas kanāliem.

Adijāns: Sāpīgs, bet lietderīgs process

Pirms dažām dienām, skatoties Pirmajā Baltijas kanālā retranslēto ziņu pārraidi Vremja, varēja novērot, kā cīņā par Ukrainu tiek atklāts nākamais raunds. Ziņās tika rādīta protestētāju sadursme ar policiju, kas bija izraisījusies pēc tam, kad kāds politiķis bijis spiests atkāpties no amata, jo pārāk skaļi kritizējis Ukrainas eirointegrācijas kursu.

Lietuvas Ģenerālprokuratūra sāk izmeklēšanu par skandalozo PBK pārraidi

Lietuvas Ģenerālprokuratūra otrdien nolēmusi sākt pirmstiesas izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai 4.oktobrī Pirmajā Baltijas kanālā rādītajā pārraidē Cilvēks un likums nav pārkāpts Lietuvas Kriminālkodekss, kas paredz atbildību par publisku atbalsta apliecināšanu PSRS agresijai pret Lietuvu, kā arī par šīs agresijas noliegšanu vai klaju tās nozīmes mazināšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide