Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Piektdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Pļaviņas

Līdz ceļiem Pļaviņās

Pļaviņās kontrasts dabā nav ilgi jāmeklē, bet tikpat viegli to ir atrast arī cilvēkos. Katrs uz pilsētu skatās no sava skatpunkta, un katram ir savs stāsts par to, kā ir dzīvot vietā, uz kuru regulāri pavasarī no tuvākām un tālākām Latvijas malām sabrauc ziņkārīgie – viņiem plūdi ir šovs. Taču to nevarētu teikt par applūstošo māju iedzīvotājiem. Plūdu galvaspilsētas statusu turpmāko desmit gadu laikā pašvaldība gan vēlētos zaudēt, lai gan apzinās, ka tas nebūs tik vienkārši.

Ledus krāvumi Pļaviņās vilina daudzus

Šajā nedēļas nogalē Pļaviņas ir visai populārs galamērķis - cilvēki dodas vērot ledus krāvumus Daugavā un vietām applūdušo pilsētu. Jau vēstīts, ka ūdens līmenis arī svētdien Daugavā aizvien ir ļoti augsts, tomēr pamazām krītas, tādēļ applūdusi ir vairs tikai viena ēka - mūzikas skola.

Pļaviņās applūdusi vairs tikai viena ēka

Pļaviņu novadā situācija svētdien salīdzinājumā ar sestdienu nav būtiski mainījusies, ūdens līmenis gan nedaudz krities un no piecām iepriekš applūdušajām mājām dienas vidū ūdenī pamati ir tikai mūzikas skolas ēkai, aģentūrai LETA pastāstīja Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde (Jēkabpils reģionālā partija).

Sestdiena Pļaviņās

Aculiecinieka foto no Pļaviņām, kur sestdien Daugavas ūdens līmenis joprojām ir virs kritiskās atzīmes, bet turpina lēnām pazemināties. Applūdušas vairākas ēkas, tostarp mūzikas skola.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide