Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Prozas lasījumi

FOTO: Atklāts starptautiskais literatūras festivāls Prozas lasījumi 2019

3. decembra vakarā Rīgas mākslas telpā pulcējās literāti un literatūras cienītāji, lai kopīgi atklātu starptautisko literatūras festivālu Prozas lasījumi 2019, kas visas nedēļas garumā piedāvās Latvijas, Baltijas un Japānas autoru lasījumus, informēja festivāla pārstāvji.

Proza visās ēdienreizēs

Festivāls ar latviešu un Baltijas kaimiņvalstu autoru jaundarbu lasījumiem

Decembrī sāksies festivāls Prozas lasījumi

1. decembrī sāksies prozas festivāls Prozas lasījumi 2018, kas vairāk nekā nedēļas laikā ļaus iepazīt līdz šim nepublicētu latviešu un Baltijas kaimiņvalstu autoru jaundarbu lasījumus, informēja festivāla pārstāve Inita Bērziņa.

Latvijai vajag: Bohēmu

Kas gan būtu mākslas un radošā pasaule bez daudz peltās un arī slavētās bohēmas! Bet kā ar to ir mūsdienās? Līdz ar ikgadējiem Prozas lasījumiem sajūtu par bohēmu šogad nolēma atdzīvināt rakstnieki, aicinot 1. decembrī kopā ar filozofu, rakstnieku un Satori.lv galveno redaktoru Ilmāru Šlāpinu doties Bāru tūrē ar rakstniekiem.

Ventspilī notiks Kurzemes prozas lasījumi

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā Ventspilī 26. novembrī plkst. 12 notiks konkursa Kurzemes prozas lasījumi 2016 noslēguma pasākums, aģentūru LETA informēja rakstnieku mājas starptautisko projektu koordinatore Ieva Balode.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide