Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Prozas lasījumi

Literatūras festivālā Prozas lasījumi šogad viesosies Japānas rakstnieki

Starptautiskā literatūras festivāla Prozas lasījumi 2019 programmā no 3. līdz 8. decembrim šogad īpaša uzmanība veltīta Japānas literatūrai. Festivālā ar lasījumiem piedalīsies pasaulē atzīti mūsdienu prozas autori no Japānas – Ito Ogava, Kjoko Nakadžima un Dans Osano –, kā arī vairāki citi pasākumi mijiedarbosies ar Japānas kultūru, informēja festivāla pārstāvji.

Latvijai vajag: Bohēmu

Kas gan būtu mākslas un radošā pasaule bez daudz peltās un arī slavētās bohēmas! Bet kā ar to ir mūsdienās? Līdz ar ikgadējiem Prozas lasījumiem sajūtu par bohēmu šogad nolēma atdzīvināt rakstnieki, aicinot 1. decembrī kopā ar filozofu, rakstnieku un Satori.lv galveno redaktoru Ilmāru Šlāpinu doties Bāru tūrē ar rakstniekiem.

Ventspilī notiks Kurzemes prozas lasījumi

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā Ventspilī 26. novembrī plkst. 12 notiks konkursa Kurzemes prozas lasījumi 2016 noslēguma pasākums, aģentūru LETA informēja rakstnieku mājas starptautisko projektu koordinatore Ieva Balode.

Literatūra visās ēdienreizēs

No neliela pasākuma Andreja Upīša dzimšanas dienas atcerei 1995. gada izskaņā Prozas lasījumi ir pārtapuši vairāku dienu festivālā, kas šogad atzīmē savu 20. jubileju. Šonedēļ, no 1. līdz 6. decembrim, ar savu jaunāko darbu vai to fragmentu lasījumiem uzstāsies dažādu paaudžu Latvijas rakstnieki un viesautori no visas pasaules, kā arī notiks literārās meistarklases un grāmatu atvēršanas svētki. Ieeja visos pasākumos bez maksas.

Festivāls Prozas lasījumi svinēs 20 gadu jubileju

_Prozas lasījumi _aicina uz savas 20. jubilejas festivālu, kas norisināsies laikā no 2015. gada 1. līdz 6. decembrim, vairāk nekā desmit pasākumos dažādās Rīgas vietās piedāvājot apmeklēt festivāla autoru lasījumus, literārās meistarklases un grāmatu atvēršanu svētkus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide