Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 8. augusts
Vladislava, Vladislavs, Mudīte

PVO

Bez gadījuma sakariem un eksotisku dzīvnieku gaļas

Eiropā izplatās pērtiķu bakas (monkeypox) – reta, bakām līdzīga slimība, kas galvenokārt sastopama tropu mežu valstīs Centrālajā un Rietumāfrikā. Pasaules Veselības organizācija (PVO) vērš uzmanību, ka Eiropā arvien biežāk tiek reģistrēti šīs retās vīrusu izraisītās infekcijas slimības gadījumi bez ceļojumu vēstures no Āfrikas.

Zinātnieki aicina mainīt PVO politiku tabakas kaitējuma mazināšanā

Lai mazinātu cigarešu smēķēšanas izraisīto nāves gadījumu skaitu, nozares vadošie zinātnieki un ārsti kopīgā vēstulē aicina Pasaules Veselības Organizāciju (PVO) pārskatīt līdzšinējo politiku smēķēšanas apkarošanas un mazināšanas jomā atbilstoši jaunākajiem zinātnes un medicīnas atklājumiem.

PVO rekomendē sākt pirmās vakcīnas pret malāriju izmantošanu

Pasaules Veselības organizācija (PVO) apstiprinājusi vēsturē pirmās vakcīnas pret malāriju izmantošanu bērnu masveida potēšanai Āfrikā, kas rada cerības, ka katru gadu kontinentā varēs izglābt desmitiem tūkstošu bērnu dzīvību.

Aicina vienoties par globālu pandēmijas līgumu

ANO Pasaules Veselības organizācijas (PVO) vadītājs aicinājis dalībvalstis steidzami sākt sarunas, lai vienotos par starptautisku līgumu, kas noteiktu valstu rīcību un starptautisko sadarbību pandēmiju gadījumos un paaugstinātu gatavību šādām krīzēm, vēsta izdevums Al Jazeera.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide