Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +12 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Rasa Jansone

Mākslinieki parasti nekar gleznas tumsā. Normunda Naumaņa Gada balvas mākslas kritikā nominantu aptauja

Jaunajā Rīgas teātrī 6. janvārī sarīkojumā NN nakts tiks pasniegta Normunda Naumaņa vārdā nosauktā Gada balva mākslas kritikā un Jaunā kritiķa/kritiķes veicināšanas balva. Laureāts saņems stipendiju 1500 eiro, kuru atbalsta tehnoloģiju uzņēmums Tilde. Jaunā kritiķa/kritiķes veicināšanas balvas laureāts, kura vārdu žūrija paziņos 6. janvārī, pirmo reizi saņems arī naudas balva 500 eiro, to atbalsta SIA Kurekss. Žūrija vērtēja recenzijas, kas publicētas laikposmā no 2018. gada 1. decembra līdz 2019. gada 1. decembrim.

Rasa Jansone turpina lielformāta portretu sēriju

No Mūkusalas mākslas salona Mazajā zālē eksponētajām gleznām "noraugās" Dīvs, Lizete, Eduards, Rasma, Marts un Aira. Līdz 14. novembrim šeit ir atvērta mākslinieces Rasas Jansones radīto lielformāta bērnu portretu personālizstāde Sīkais.

Roboti rāpjas pretī gaismai

Elektroniskā ekosistēma ir transformējusi cilvēku no fragmentēta indivīda, kāds tas bija rakstības un drukas kultūrā, uz lomu kolektīvā identitātē ar kopienas bāzi, tādējādi neizbēgama ir nobīde uztverē un mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli - Rīgas mākslas telpas Lielajā zālē ir apskatāma jauno mediju tēlnieka Krista Pudzena pirmā personālizstāde Nobīde.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide