Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +8 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Reformu partija

Likvidēs Reformu partiju

Reformu partijas (RP) valde pieņēmusi lēmumu likvidēt RP, informēja partijas līdzšinējais priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis (Vienotība).

Reformu partiju varētu pārveidot par biedrību

Reformu partijas (RP) kongresā kvoruma trūkuma dēļ šodien nekādi lēmumi netika pieņemti, tomēr sanāksmē no biedriem kā viena no iespējām izskanēja priekšlikums politisko partiju reorganizēt par biedrību, aģentūru LETA informēja RP preses sekretārs Mārtiņš Etkins.

Vienotībā iestājies arī Stradiņa slimnīcas vadītājs

Vienotība otrdien uzņēmusi partijā vairākus jaunus biedrus, tostarp līdzšinējo Reformu partijas (Reformu partija) deputāti Dainu Kazāku un Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas vadītāju Dinu Šmitu.

papildināts (17:54) - Kurzemē Reformu partiju atstāj ap 30 biedru un atbalstīs Reģionu aliansi

Vairāki Reformu partijas Kurzemes reģiona - Liepājas un Saldus nodaļu - biedri drīzumā izstāsies no Reformu partijas, lai pievienotos Reģionu aliansei, portālu Diena.lv informēja viens no šīs biedru grupas pārstāvjiem Reformu partijas Liepājas nodaļas vadītājs Jānis Vilnītis.Viņš uzsvēris, ka šiem biedriem neesot plānu aktīvi iesaistīties Saeimas vēlēšanās, taču "jau tagad ir skaidrs, ka mēs atbalstīsim uz šo brīdi, mūsuprāt, veiksmīgāko reģionālās politikas apvienojošo spēku - Reģionu Aliansi, kuras sastāvā arī redzam perspektīvā mūsu veidotā spēka darbību valsts nacionālajā līmenī - politikā.

Madžiņš: Rīkojuma skumjā jubileja

2011.gada 28.maijā, dažas dienas pirms prezidenta vēlēšanām, tā laika Valsts prezidents Valdis Zatlers paziņoja, ka 10.Saeima ir zaudējusi viņa uzticību, un ierosināja referendumu par Saeimas atlaišanu. Ir pagājuši trīs gadi, lai gan šķiet, ka notikumi risinājās pirms veselas mūžības. Zatlers iekļuva Latvijas vēsturē kā pirmais Valsts prezidents, kurš izmantojis iespēju rosināt Saeimas atlaišanu, kā arī vēlāk kā pirmais prezidents atjaunotās Latvijas vēsturē, kurš netika pārvēlēts amatā uz otro pilnvaru termiņu.

Reformu partijas ierindnieki jūtas piekrāpti

Vienas uz likvidācijas sliekšņa stāvošas partijas astoņu redzamāko politiķu iestāšanos citā, tagad ietekmīgā partijā, kuras rezervistu soliņš alka pēc papildspēkiem, vēl pāragri nosaukt par politisko spēku konsolidāciju. Taču tā Reformu partijas (RP) deputātu un ministru iestāšanos Vienotībā raksturoja tās līdere Solvita Āboltiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide