Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reinis Nitišs

Autosportista Reiņa Nitiša atziņas, vairākas dienas Rīgas ielās vadot taksometru

Paužot atbalstu rudens sākumā uzsāktajai sportistu iniciatīvai Es atbalstu sportu!, godalgotais autosportists, Eiropas rallijkrosa čempions Reinis Nitišs vairākas dienas strādāja par taksometru vadītāju Rīgā. Šādi autosportists vēlējies pievērst uzmanību faktam, ka daudziem sportistiem Latvijā, lai izdzīvotu un uzturētu ģimenes, paralēli profesionālajam sportam ir jāstrādā vairākos citos darbos – tostarp par taksometru vadītājiem. Kādas ir Reiņa Nitiša atziņas par taksista darbu un vai to var apvienot ar profesionālo sportu?

Reinis. Trase. Pjedestāls

Uz lielās skatuves Latvijas autosportistiem galvenās lomas netika, bet mazāk prestižajās sacensībās līksmoja vīrs ar sarkanbaltsarkano karogu. Reinis Nitišs aizvadītajā nedēļas nogalē paša skatītāju priekšā Biķernieku trasē noformēja Eiropas čempiona titulu SuperCar klasē. To viņš sev nodrošināja jau ar uzvaru kvalifikācijas braucienu summā, bet svētku garšu jēkabpilietis papildināja arī ar pirmo vietu pusfināla un fināla braucienos. Turpretim pasaules čempionātā vienīgais Latvijas pārstāvis Jānis Baumanis pēc cerīgās pirmās dienas (9. vieta pēc pirmajiem diviem kvalifikācijas braucieniem) bija spiests samierināties ar sacīkšu beigšanos agrāk. Pērn viņš Rīgā iekļuva finālā, bet šoreiz vien 14. vieta kvalifikācijas braucienu summā.

Nitišs Biķerniekos uzvar sezonas noslēdzošajā Eiropas rallijkrosa čempionāta posmā, triumfējot arī kopvērtējumā

Latvijas autobraucējs Reinis Nitišs no Set Promotion komandas svētdien Biķernieku trasē uzvarēja Eiropas čempionāta SuperCar klases sacensībās, triumfējot arī sezonas kopvērtējumā, kamēr prestižākajā pasaules čempionāta SuperCar klasē nepārspēts palika zviedrs Jūhans kristofešsons, kurš spēra soli tuvāk, lai aizstāvētu pērn izcīnīto planētas čempiona titulu.

Ātruma Cilts speciālizlaidums: IEDO IZBRAUKT slavenību duelis ar Reini Nitišu

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma Ātruma cilts pirmo speciālizlaidumu IEDO IZBRAUKT. Tajā TV seja Māra Sleja un grupas Singapūras satīns mūziķis Jānis Krīvēns trenēsies autosportista Reiņa Nitiša vadībā un izmēģinās savas prasmes ātruma duelī pie sporta auto stūres.

Video: Nitišs – Rallijkrosa čempionāta posms man kārtīgi uzsita asinis

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko ĀTRUMA CILTS sēriju. Šoreiz raidījumā viesojas Latvijas jaudīgākais rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs, kurš Eiropas rallijkrosa čempionātā posmu pēc posma turpina apsteigt labākos no labākajiem. Lai apturētu Reini, konkurenti gatavi pat sarīkot avārijas!

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide