Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Reklāmraksts

Vai tu esi gatavs bērniem (no finansiālā aspekta)?

Pirmais solis ceļā uz lēmumu par to, vai veidot ģimeni, ir saprast, ka bērni ietver emocionālas un finansiālas saistības visa mūža garumā. Taču kas notiek tālāk? Kā iespējams izvērtēt, vai tu esi gatavs bērniem finansiālā ziņā?

Seko sportam sporta bārā!

Vai ar izklaidēm un adrenalīnu esi uz Tu? Tad tev ir jāapmeklē mūsu sporta bārs Optibet, jo pie mums ir iespēja nobaudīt garšīgu maltīti komplektā ar gardiem dzērieniem, paralēli aktīvi vērojot pasaulē aktuālākos un svarīgākos sporta notikumus, izbaudot sportisku un azartisku atmosfēru!

Kaulu un locītavu sistēmas radioloģiskās izmeklēšanas metodes

Attīstoties diagnostiskai radioloģijai, mūsdienās pieejamas arvien vairāk izmeklēšanas metodes. Izvēloties izmeklējumu ir jābūt skaidri saprotamam mērķim jeb indikācijām, kāpēc tas tiek veikts, jo daudzas slimības kaulos var izskatīties līdzīgi. Tāpat jāapzinās, ka dažkārt nezinot pacienta sūdzības un agrāk veikto izmeklējumu – klīnisko, laboratorijas un radioloģisko – rezultātus pareizu un precīzu diagnozi nav iespējams noteikt ne ar vienu no izmeklēšanas metodēm.

Rakstniece tumsā. Palīdzēsim atgūt redzi un dzīvi!

Pilnīga tumsa ir viss, ko redz rakstniece un grāmatu sērijas “Rīgas detektīvs” autore Elita Franciska Cimare. Tikai dažu mēnešu laikā viņa zaudēja acu gaismu un kļuva pilnībā atkarīga no līdzcilvēkiem. Viņa vairs nevar rakstīt un pilnvērtīgi dzīvot, praktiskas lietas sagādā grūtības. Dzīve bez gaismas ir viņas ikdiena.

Saldējums Vāverīte aicina ziedot lācenes Ilzītes voljēram

Lācim karsti vasarā, saldējums Vāverīte ar draugiem nāk palīgā un ziedo 1 santīmu no katra Vāverīte produkta un saldējumiem Serenāde,_ Maigums un Gutta_ lācenes Ilzītes voljēra labiekārtošanai Līgatnes dabas takās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide