Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +14 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Rīdzinieka karte

Pierīgas pašvaldības nepirks Rīdzinieka karti par 775 eiro

Vairākas Pierīgas pašvaldības nav gatavas iegādāties saviem iedzīvotājiem Rīdzinieka karti par 775 eiro un uzskata Rīgas domes piedāvājumu par absurdu un neloģisku.Saistībā ar Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (Saskaņa) teikto, ka Rīdzinieka kartes iegāde par 775 eiro varētu būt piedāvājums pašvaldībām iegādāties kartes saviem iedzīvotājiem, vairākas Pierīgas pašvaldības izteikušās noraidoši gan pret Rīgas domes ideju tirgot Rīdzinieka kartes par 775 eiro, gan pret Ušakova izteikto piedāvājumu pašvaldībām.

Kosmiskā Rīdzinieka karte

Rīdzinieku karte, ar kuru no 1. jūlija varēs saņemt dažādas atlaides, maksās 775 eiro gadā. Rīgas mērs Nils Ušakovs paudis, ka to piedāvās pašvaldībām, kas grib atbalstīt savus Rīgā strādājošos iedzīvotājus.

Rīdzinieka kartei oficiāli nosaka cenu - 775 eiro

No 1.jūlija, samaksājot 775 eiro, Rīdzinieka karti varēs iegādāties ikviens, kurš to vēlēsies, neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas vai piederošā īpašuma adreses, otrdien lēma Rīgas dome.

Rīdzinieka statusu varēs iegādāties par 775 eiro gadā (precizēts 13:05)

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja trešdien atbalstīja grozījumus, kas paredz, ka ar 1.jūliju Rīdzinieka karti par 775 eiro uz gadu varēs iegādāties arī personas, kuras nav deklarētas Rīgā, vai arī personas, kurām Rīgā nepieder nekustamais īpašums.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide