Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +21 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Rīgas fotomēnesis

Ar vīziju par Latvijas nākotni noslēdzas Rīgas Fotomēnesis

Šonedēļ ar trim izstādēm un divām ekskursijām noslēdzas Rīgas Fotomēnesis, kas šogad piedāvā projektu Mākslīgā intelekta Latvija – 31 izstāžu sēriju ar mākslīgā intelekta ģenerētiem attēliem par Latviju. Katra izstāde skatāma tikai vienu dienu speciāli izveidotā galerijā Ģertrūdes ielā 64.

Tuvojas dekadence. 23. maijā sāksies Rīgas fotomēnesis

23. maijā sāksies Rīgas fotomēnesis, kura tēma šoreiz būs dekadence. Festivāls piedāvās mākslas un mūzikas programmu, kas būs tieša, brutāla, neracionāla, izaicinoša, sakrastiska, iedvesmojoša, uzskatot, ka tieši šāda māksla var palīdzēt glābt cilvēci no iznīcības, informēja Rīgas fotomēneša direktors Arnis Balčus.

Ar aktuālām diskusijām un izstādēm turpinās Rīgas fotomēnesis

Rīgas fotomēneša Facebook lapā 7., 8. un 10. jūnijā norisināsies tiešsaistes diskusijas, kas pievērsīsies šī gada Rīgas fotomēneša centrālajiem jautājumiem – kā sociālpolitiskās pārmaiņas ietekmē fotogrāfus un sabiedrību Baltkrievijā, kādi eksistenciālie jautājumi uztrauc māksliniekus, kā vizuālai mākslai izdzīvot virtuālajā vidē?

ISSP Galerijā notiks fotogrāmatām veltīta izstāde Self Publish Riga 2021

No 1. jūnija līdz 1. jūlijam ISSP Galerijā būs skatāma Self Publish Riga fotogrāmatu izstāde – viens no galvenajiem Rīgas fotomēneša notikumiem, ko jau piekto reizi rīko biedrība ISSP. Ekspozīciju veidos ap 150 daudzveidīgi izdevumi, kā arī īpaši šim notikumam radīta instalācija Stikla Strenči dažos vārdos, informēja Rīgas fotomēneša rīkotāji.

Aicina pieteikties fotogrāmatu maketu konkursam Self Publish Riga 2021

Līdz 17. maijam fotogrāfi un mākslinieki aicināti iesūtīt fotogrāmatu maketus un pašu veidotas, vēl nepublicētas fotogrāmatas starptautiskajam konkursam Self Publish Riga, vienam no Rīgas fotomēneša 2021 galvenajiem notikumiem, informēja ISSP pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide