Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rihards Eigims

Eigimu apsūdz par kukuļa pieprasīšanu un nelikumīgi glabātu munīciju

Ģenerālprokuratūra cēlusi apsūdzības kādreizējam Daugavpils domes priekšsēdētājam, tagadējam pašvaldības deputātam Rihardam Eigimam (Mūsu partija) par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu un nelikumīgi glabātām astoņām patronām, noskaidroja aģentūra LETA.

KNAB rosina apsūdzēt Eigimu par kukuļa pieprasīšanu un nelikumīgi glabātu munīciju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosina Ģenerālprokuratūrai sākt kriminālvajāšanu divās lietās pret kādreizējo Daugavpils domes priekšsēdētāju, tagad deputātu Rihardu Eigimu (Mūsu partija) - par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu un nelikumīgi glabātu šaujamieroča munīciju, noskaidroja aģentūra LETA.

Lāčplēsis par neslavas celšanu iesūdzējis tiesā Eigimu

Tagadējais Daugavpils domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks un bijušais mērs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija) par neslavas celšanu tiesā iesūdzējis citu pilsētas politiķi un kādreizējo domes priekšsēdētāju Rihardu Eigimu (Mūsu partija), noskaidroja aģentūra LETA.

Eigims: Kukuļus neesmu ne prasījis, ne ņēmis

Bijušais Daugavpils mērs Rihards Eigims (Mūsu partija), kuru Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šonedēļ aizturēja lietā par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu, paziņojis, ka nekādus kukuļus nav ne prasījis, ne ņēmis, un arī apsūdzības KNAB viņam neesot izvirzījis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide