Laika ziņas
Šodien
Migla
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Rogainings

FOTO: Otro gadu pēc kārtas Liepājā orientieristi sacentušies Pilsētu leģendas rogainingā

Jau otro gadu Liepājā norisinājās populārā komandu orientēšanās jeb rogaininga seriāla “Pilsētu leģendas” posms, kas saucās “Liepājas Dienvidu fortu rogainings” un ko 20. aprīlī Jūrmalas parkā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības, Intervals.lv, Garmin, Isostar, Magnesia un Kokmuižas alus atbalstu rīkoja biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība”. Tāpēc pagājušo sestdien Liepājas ielās un aiz pilsētas robežas bija sastopami daudz sportisku cilvēku ar kartēm.

FOTO: Siltajās Lieldienās ar daudziem dalībniekiem uzsākta rogaininga seriāla Pilsētas leģendas piektā sezona Spilvē

Baltijas valstīs lielākā un populārākā rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāla Pilsētas leģendas piektā sezona, piedaloties visu triju Baltijas valstu pārstāvjiem, uzsākta 1. aprīlī ar Spilves pļavu rogainingu, kas bija pirmais no kopumā sešiem posmiem un ko rīkoja piedzīvojumu sacensību aģentūra Xevents sadarbībā ar Rīgas valstspilsētas pašvaldību un tirdzniecības centru Damme, kā arī Intervals.lv, Isostar, Garmin, Kokmuiža un Magnesia atbalstu, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

FOTO: Rogaininga seriāla 4. posmā Strenčos EČ bronzas medaļnieku duelī latvieši pārspēj igauņus

Sestdien, 15. jūlijā, Strenčos aizvadītajā sezonas 4. posmā Baltijas valstīs populārākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam “Pilsētu leģendas” garākajā 6 stundu “Garmin” distancē uzvaru svinēja 2020. gada Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvēji 24h rogainingā Zigmunds Bībers un Alberts Jasāns (Laid mums tur laimē diet), aiz sevis atstājot 2021. gada bronzas medaļniekus Eiropas čempionātā no Igaunijas Tonisu Pīrisildu un Vinni Pillu, bet 3h MTBO pirmajās divās vietās ierindojās Eiropas čempionāta Top20 veloorientieristi Mārtiņš Linde un Andris Sarksņa.

FOTO: Otro reizi sezonā rogaininga seriālā Pilsētu leģendas maksimālais punktu skaits

Pagājušajā nedēļas nogalē, 21. maijā, pie tirdzniecības centra Spice ar trešo posmu Lidostas rogainings turpinājās Baltijas valstīs lielākā komandu orientēšanās jeb rogaininga seriāla Pilsētas leģendas ceturtā sezona. Vairākās distancēs norisinājās ļoti spraigas cīņas par godalgotām vietām, bet sešu stundu distancē otro reizi šajā sezonā tika savākti maksimālie 200 punkti, ko paveica pieredzējušie un titulētie ultra distanču skrējēji Pēteris Grīviņš un Andris Ronimoiss.

Rogaininga seriāls Pilsētas leģendas turpināsies galvaspilsētā

Baltijas valstīs lielākais rogaininga jeb komandu orientēšanās seriāls Pilsētas leģendas turpināsies galvaspilsētā, jo ceturtās sezonas trešais posms norisināsies 21.maijā Rīgā pie Spice Home un tā nosaukums būs Rīgas Lidostas rogainings.

FOTO: Latvieši svin uzvaras visās rogaininga seriāla Pilsētu leģendas distancēs

Sestdien, 26.martā, Buļļupes apvidū Rīgā ar pirmo posmu tika atklāta trešā sezona iecienītajam un biedrības Piedzīvojumu sacensību apvienība rīkotajam Baltijas valstīs lielākajam rogaininga jeb komandu orientēšanās seriālam Pilsētas Leģendas, sacenšoties vairāk nekā 700 dalībniekiem, kuru vidū bija arī titulēti 24h rogaininga, taku skriešanas un orientēšanās čempionātu medaļnieki, kā arī panākumus guvušie slēpotāji, Latvijas izlases kapteinis regbijā un citu sporta veidu pārstāvji. Visās distancēs uzvaras svinēja Latvijas sportisti, bet garākajā 6h distancē mūsējiem konkurenci sastādīja spēcīgie igauņi.

FOTO: Latvijas sportisti izcīna bronzas medaļas Eiropas čempionātā rogainingā

Ar Igaunijas sportistu triumfu Engures novadā noslēdzās 16. Eiropas čempionāts rogainingā, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts. No 247 komandām 24 stundu sacensībās labāko rezultātu uzrādīja La Sportiva no Igaunijas, bet bronzas medaļa absolūtajā vērtējumā tika latviešiem Zigmundam Bīberam un Albertam Jasānam no komandas Laid mums tur laimē diet, vēsta organizatori.

Engures novads uzņems Eiropas čempionātu rogainingā

22. augusta pusdienlaikā Atpūtas kompleksā Milzkalns pie Tukuma tiks dots starts 16. Eiropas čempionātam rogainingā, un šīm sacensībām jau šobrīd pieteikušās 350 komandas no 19 valstīm - vairāk nekā 700 dalībnieku 210 kvadrātkilometru lielā apvidū 24 stundas cīnīsies par Eiropas čempionu tituliem, vēsta rīkotāji.

11 Latvijas pilsētās aizvadītas Latvijas orientēšanās nakts sacensības

Jau trešo gadu Eiropas sporta nedēļas ietvaros Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) aktīvās atpūtas interesentiem sarūpējusi neaizmirstamu un aizraujošu piedzīvojumu – Latvijas orientēšanās nakti. Tās ietvaros 11 Latvijas pilsētās un novados bez maksas varēja izmēģināt spēkus rogainingā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide