Laika ziņas
Šodien
Migla

Rūdolfs Meroni

Paklusām izbeigts kriminālprocess

Marta beigās kriminālpolicijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldē ir paklusām izbeigts kriminālprocess, kas pagājušā gada sākumā bija sākts ''par, iespējams, nelikumīgām darbībām'' ar arestēto Aivara Lemberga ģimenes mantu un kura ietvaros saskaņā ar policijas tiesai sniegtajām ziņām Šveices jurists Rūdolfs Meroni bija ''uzskatāms par personu, pret kuru uzsākts kriminālprocess''.

Lemberga lietā konfiscētās mantas vērtība lēsta 350 miljonu eiro apmērā

Tā sauktajā Aivara Lemberga krimināllietā arestētās un tiesas ieskatā konfiscējamās mantas vērtība pirms pāris gadiem lēsta ap 350 miljoniem eiro. Šādu aplēsi izdarījusi prokuratūra, balstoties uz arestētās mantas glabātāja Rūdolfa Meroni sniegto informāciju, šovakar vēsta LTV raidījums de facto.

Raidījums: Meroni ar Stena Line runā par Ventspils uzņēmumu pārdošanu

Šveices advokāts Rūdolfs Meroni, kurš augustā tika atcelts no Ventspils mēra Aivara Lemberga (Latvijai un Ventspilij) kriminālprocesā arestētās mantas glabāšanas, ved sarunas ar zviedru kuģniecības kompāniju Stena Line par Ventspils uzņēmumu pārdošanu, šodien vēsta TV raidījums Nekā personīga. Raidījumam esot zināms, ka iespējamā cena ir 100 miljoni eiro.

Meroni "atvieglots" par atcelšanu no mantas glabāšanas Lemberga lietā

Pagājuši vairāk nekā divi mēneši kopš Latvijas valsts ar tiesas lēmumu pārņēmusi arestētās mantas glabāšanu Ventspils mēra Aivara Lemberga krimināllietā. Taču advokāts no Šveices Rūdolfs Meroni, kurš šo mantu pieskatījis nu jau padsmit gadus, nesteidzas to atdot. Tā vietā viņš uzdevis valsts iestādēm virkni jautājumu, šovakar ziņo LTV raidījums de facto.

Rūdolfs Meroni – persona, pret kuru sākts kriminālprocess

Arestētās mantas glabātājs Rūdolfs Meroni kriminālprocesā par nelikumīgām darbībām ar šo mantu ir statusā – persona, pret kuru sākts kriminālprocess. To Rīgas apgabaltiesai apliecinājusi policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde.

Lembergs: Meroni glabātā arestētā manta nemaz nav arestēta

17.augustā kā sensācija izskanēja apgabaltiesas lēmums atcelt visiem zināmo blēdi Rūdolfu Meroni (Ostaps Benders) no arestētās mantas glabātāja statusa. Latvijas sabiedrības domājošā daļa atviegloti nopūtās, blēdis ir padzīts! Mīļie, šis lēmums ļoti maz ko maina vairāku iemeslu dēļ.

Rūdolfa Meroni treknie gadi – beigušies

Neskaitāmas publikācijas un sižeti, norādot uz izšķērdēšanu un piesavināšanos, viens vai vairāki kriminālprocesi, likuma grozīšana un pat jauns ģenerālprokurors, – tas viss bija nepieciešams, lai Rīgas apgabaltiesa vakar beidzot pamanītu acīmredzamo un pieņemtu lēmumu par Rūdolfa Meroni atcelšanu no arestētās mantas glabāšanas sakarā ar aizdomām par negodprātīgu rīcību.

Sākts kriminālprocess par Meroni rīcību ar viņa "apsaimniekoto" mantu

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizlūkošanas vadības pārvaldē ir sākts kriminālprocess par Šveices advokāta Rūdolfa Meroni, iespējams, nelikumīgām darbībām ar Aivaram Lembergam, Līgai Lembergai un Anrijam Lembergam kriminālprocesos arestēto mantu un aktīviem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide