Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Lembergs: Meroni glabātā arestētā manta nemaz nav arestēta

17.augustā kā sensācija izskanēja apgabaltiesas lēmums atcelt visiem zināmo blēdi Rūdolfu Meroni (Ostaps Benders) no arestētās mantas glabātāja statusa. Latvijas sabiedrības domājošā daļa atviegloti nopūtās, blēdis ir padzīts! Mīļie, šis lēmums ļoti maz ko maina vairāku iemeslu dēļ.

Arestētā manta nav arestēta. Kāpēc? Arestētā manta atrodas ārzemēs. Prokurora lēmums par aresta uzlikšanu mantai 2007.gadā pieņemts Latvijā. Lai šis lēmums stātos spēkā ārzemēs, pamatojoties uz Latvijas prokurora lūgumu, attiecīgās valsts kompetentai valsts iestādei, amatpersonai bija jāpieņem lēmums, ka Latvijā pieņemtais lēmums par mantas arestu stājas spēkā attiecīgajā valstī (Šveicē, Lielbritānijā un tamlīdzīgi). Šo pienākumu ne Latvijas Ģenerālprokuratūra, ne tiesa nav izpildījuši līdz pat šim brīdim. Kāpēc? 

Lasiet Lemberga grāmatu Zagļi Lemberga kurpēs!

Tā kā Latvijā arestētā manta, kura atrodas ārzemēs, juridiski un faktiski nav arestēta, tad Meroni kā arestētās mantas glabātāju ārzemēs atcelt nevar.

Iekšlietu ministrija (Latvijas valsts) nekādu arestēto mantu glabāšanai no Meroni nesaņems, jo manta de jure un de facto nav arestēta.

Uz aresta brīdi, lai arī to nosaka likums, mantas vērtība noteikta netika! Kāpēc?

Lasiet Lemberga grāmatu Zagļi Lemberga kurpēs!

Ģenerālprokuratūras lēmumā par mantas arestu, kurš 13 gadu laikā nav stājies spēkā, ir norādīts, ka Meroni glabā arestēto mantu. Faktiski viņš nevis glabāja, bet pārvaldīja un izsaimniekoja, uz ko daudzkārt norādīts Ģenerālprokuratūrai.

Šī 13 gadus tiesiski absolūti nenormālā situācija varēja pastāvēt tikai tāpēc, ka Meroni nelikumīgo darbību piesedza Ģenerālprokuratūras prokurors Juris Juriss, ar kuru Meroni skaņoja visas savas blēdības. To viegli noskaidrot gan pašai Ģenerālprokuratūrai un/vai  drošības policijai un/vai policijai. Aicinu detalizēti iepazīstoties ar prokurora Jura Jurisa oficiālo un neoficiālo e-pasta saraksti un kontaktiem, krogos, restorānos, kafejnīcās, viesnīcās un citās neoficiālās tikšanās vietās ar Meroni gan Latvijā, gan ārzemēs.

Trīspadsmit gadu laikā ne Ģenerālprokuratūra, ne tiesa par arestētās mantas stāvokļa glabāšanu nav saņēmusi nevienu atskaiti.

Meroni turpat 13 gadus esot pildījis Ģenerālprokurora doto uzdevumu  glabāt arestēto mantu. Tātad strādājis! Vai viņam Ģenerālprokuratūra ir maksājusi par šo darbu un cik? Vai maksājusi ir apgabaltiesa? 

Nē, nav! Šis Šveices advokāts, Šveices pilsonis, ir strādājis Latvijas valsts labā par velti. Patiesi jauki, tik jautājums, kāpēc tāda upurēšanās Ģenerālprokuratūras un apgabaltiesas labā?

Meroni vairs nav Šveices advokāts. Meroni vairs nav Šveices rezidents. Ar lielu interesi sekosim, cik ātri Latvijas valsts viņu atradīs un kā tiks izpildīts tiesas lēmums.

Domāju, ka spēlē Kaķis un pele arī turpmāk pele būs Latvijas valsts, bet kaķis būs starptautiskais blēdis Meroni (Ostaps Benders). 

Dievs dod, lai es kļūdos! 

 

Top komentāri

>hūtsmēslam
&
Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!" Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."
ko lai saka
k
Kungs Hercog no Pāķiem! Es netaisos tērēt naudu grāmatai, tikai tāpēc, lai uzzinātu, kas tavām zemniekusavju-zilgovju varžacīm šoreiz uzdancojis. Avīzi ''Lembergam karājas'' arī slinkums pirkt. Par ko runa bija u - ū. Par ko? Man gadījies tos 30 tavas varas gadus tālu no Lembergštates dzīvot, tavu jūgu neesmu nēsājis, nu pasaki, ko gribēji teikt??? 30 gadus muļķi tēlot ir bišku par daudz, ar vai bez grāmatas.
Skatīt visus komentārus

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kāpēc šī valdība vēl nekrīt(43)

Godīgi atbildot uz jautājumu, vai šī valdība sevi ir izsmēlusi, visticamāk, vairākums Latvijas iedzīvotāju šoreiz pat netipiski neatkarīgi no saviem politiskajiem uzskatiem un tā, kuru partiju atbal...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē