Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Rundāles pils

Sāk izvērtēt redzējumu par Rundāles pils muzeja iniciatīvu pārņemt Mežotnes pili

Trešdien, 24. aprīlī, uz pirmo sēdi sanāca Kultūras ministrijas (KM) izveidotā darba grupa, kuras uzdevums ir izvērtēt risinājumus tālākai Mežotnes pils izmantošanai. Darba grupas locekļi uzklausīja VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) ziņojumu par Mežotnes pils apsaimniekošanas izmaksām un Rundāles pils muzeja redzējumu par potenciālo Mežotnes pils pārņemšanas modeli.

Rundāles pils muzejā notiks Luīzes Pastores un Elīnas Brasliņas jaunā mākslas detektīva iznākšanas svētki

Sestdien, 29. jūlijā, Rundāles pils muzejā notiks Luīzes Pastores un Elīnas Brasliņas grāmatas Slepenā parole. Izlaušanās no pils iznākšanas svētki. Bērni tajos varēs iejusties detektīvu lomā, meklējot izlaušanās spēles apslēpto paroli, kā arī nofotografēties hercoga tronī Zelta zālē un iegūt grāmatas autoru autogrāfus, informēja Rundāles pils muzeja pārstāve Andra Jakoviča.

Rožu krāšņā dažādība un ūdens estētika. Rundāles pils dārzā notiks tradicionālie Dārza svētki

"Roze ir puķe, kas lieliski parāda, ka jebkurš krāšņums iet solī ar šķēršļiem, kas jāpārvar, lai dabūtu skaisto ziedu. Roze un ērkšķi. Un te es tēlaini velku paralēles ar rozēm un Rundāles pils stāstu, jo tās atgriešanās ceļš ir bijis pilns ar dzelkšņiem – grūtībām un problēmām," saka režisors Kārlis Anitens, kurš veidojis programmu šīgada Dārza svētkiem Rundāles pilī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide