Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Apkures sezona Latvijā daudzviet sākusies ar zemākiem tarifiem

Pateicoties zemajām dabasgāzes cenām, daudzviet Latvijā iedzīvotāji šajā apkures sezonā par siltumenerģiju maksās mazāk. Tarifi šogad ir samazinājušies aptuveni 30% regulēto siltumenerģijas uzņēmumu, kas nodrošina vairāk nekā 75% no visas sabiedrisko pakalpojumu lietotājiem nodotās siltumenerģijas Latvijā, informē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK).

SPRK pagarina universālā pasta pakalpojuma saistības ar Latvijas Pastu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) 28.augustā lēma par universālā pasta (UP) pakalpojuma saistību pagarināšanu VAS Latvijas Pasts no 2020.gada 1.janvāra līdz 2021.gada 31.decembrim. Tostarp noteikts, ka UP pakalpojuma saistības no nākamā gada attiecas arī uz abonēto preses izdevumu piegādi. Latvijas Pastam ir pienākums SPRK iesniegt Preses piegādes tarifu projektu.

Regulators nevar garantēt RS biļešu cenas samazināšanos

Pretēji nesen atsevišķu politiķu paustajam, ka regulatora piesaiste varētu samazināt braukšanas maksu Rīgas satiksmes (RS) sabiedriskajā transportā pat par trešdaļu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes loceklis Rolands Irklis ceturtdien intervijā telekanālam LNT norāda - regulators var optimizēt izmaksu daļu, tomēr tas nebūt negarantē, ka samazināsies arī biļešu cena par braucienu.

SPRK: Šī būs otrā apkures sezona, kurā apkures tarifi samazināsies

Šī būs otrā sezona, kurā apkures tarifi pamatā krīt. Jau ir izvērtēti seši apkures tarifi, no kuriem visos ir bijis samazinājums, piektdienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes pastāstīja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāvis Rolands Irklis.

Rīgā pieaugs maksa par ūdeni

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome apstiprinājusi jaunus ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus SIA Rīgas ūdens, kas paredz tarigu pieaugumu no šī gada 1.jūlija. Pēc uzņēmuma aprēķiniem vidēji vienai mājsaimniecībai mēnesī būs jāmaksā 1,5 eiro vairāk, portālam Diena.lv pavēstīja SPRK Komunikāciju nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Krūmiņa.

Bijušais Latvijas Pasta un Valsts kases vadītājs Veiss kļuvis par SPRK izpilddirektoru

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome izpilddirektora amatā apstiprinājusi Aivaru Veisu, kurš iepriekš strādājis gan valsts, gan privātajā sektorā, ieņemot valdes priekšsēdētāja amatus tādos uzņēmumos kā  SIA Ogres Trikotāža, VAS Latvijas Pasts, AS Parekss apdrošināšanas kompānija, kā arī valsts pārvaldē desmit gadus vadot Valsts kasi, portālam Diena.lv pavēstīja SPRK Komunikāciju nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Krūmiņa

SPRK aicina ārzemju braucienos īpaši rūpīgi uzpasēt savus mobilos telefonus

Tuvojoties maija svētku brīvdienām, kad daudzi ir ieplānojuši braukt atpūsties uz ārzemēm, Sabiedrisko attiecību regulēšanas komisija (SPRK) aicina Latvijas iedzīvotājus sargāt savus mobilos telefonus, lai izvairītos no to izmantošanas krāpnieciskos nolūkos. Mobilie telefoni tiek zagti ar nolūku pēc tam tos izmantot dažādās krāpniecības shēmās. Iekārots tiek nevis mobilais telefons, bet mobilā telefona SIM karte, ar kuras palīdzību var izkrāpt ievērojamas naudas summas, portālam Diena.lv pavēstīja SPRK Komunikāciju nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Krūmiņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide