Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Saindēšanās

Navaļnijs atmodināts no komas

Berlīnes klīnika Charite pirmdien paziņoja, ka Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs atmodināts no medicīniskās komas un reaģē uz viņam teikto.

Navaļnija līdzgaitnieks: Politiķa organismā atrasta inde

Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija organismā atrasta inde, kas apdraud ne tikai viņu pašu, bet arī apkārtējos, piektdien paziņojis viņa dibinātā Korupcijas apkarošanas fonda direktors Ivans Ždanovs.

PVD izglītības iestādēs Siguldā konstatējis higiēnas prasību pārkāpumus

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) konstatējis atsevišķus higiēnas prasību pārkāpumus pārbaudītajās izglītības iestādēs Siguldā, kurām ēdināšanas pakalpojumus nodrošina Baltic Restaurants Latvia, aģentūrai LETA pastāstīja PVD Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.

Siguldas bērnudārzā Tornīši ēdināšana notikusi nelegāli

Kopumā Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) Siguldā pārbaudījis 12 izglītības iestādes, konstatējot dažādus pārkāpumus, kas saistīti ar ēdienu uzglabāšanu atbilstošā temperatūrā, inventāra tīrīšanu, turklāt pirmsskolas izglītības iestādē Tornīši ēdināšana notikusi nelegāli. Galvenais PVD secinājums - izglītības iestādēm ir nopietni jāstrādā pie ēdināšanas procesu uzlabošanas, jo praktiski katrā iestādē ir konstatēti kādi pārkāpumi, informē PVD.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide