Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +21 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Saldumi

Kā mazināt kāri pēc saldumiem

Ja uzņemam pārmērīgi daudz cukura, tas vairs netiek izmantots enerģijas radīšanai, bet gan nonāk tauku rezervē un aknās, palielinot aptaukošanos, sirds un asinsvadu slimību risku, koncentrēšanās grūtības, garastāvokļa svārstības un radot citas problēmas. Tātad saldumu kāres samazināšana nenoliedzami nāks par labu veselībai!

Dari pats: Žāvētu augļu trifeles

Panašķoties gribas vienmēr, it sevišķi vēsā, tumšā laikā sevis palutināšana ar kādu gardumiņu ievērojami uzlabo garastāvokli.

Raidījums: Par miljonu eiro stāstīs par Latvijas šokolādi un kūkām Amerikā

Miljons eiro, lai stāstītu par Latvijas šokolādi un kūkām Amerikas Savienotajās valstīs. Šādiem mērķiem Eiropas Savienības fondu finansējumu ieguvusi Īrijas Latvijas tirdzniecības kamera. Viens no Latvijas lielākajiem saldumu ražotājiem par šāda projekta īstenošanu nemaz nav informēts. Savukārt pats projekts sācies ar lielu steigu, šovakar ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

FOTO: Noliktavā Jelgavā uziet desmit tonnas vecu saldumu; piegādes veiktas visiem lielākajiem veikaliem (papildināts 11:34)

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) SIA Triom noliktavā Jelgavā atklājis vērienīgu vecu pārtikas preču pārmarķēšanu, konstatējot gandrīz desmit tonnas dažādu saldumu - konfektes, šokolāde, cepumi, kam beidzies derīguma termiņš. Konfiscēti izstrādājumi ar Vācijā un Polijā ražotiem zīmoliem Riegelein, Scho-K-Kola, Vita, Disney un citiem.

Zviedrijā aizliedz izmantot saldumu m&m logo

Zviedrijā ar tiesas lēmumu saldumu ražotājam Mars aizliegts izmantot konfekšu m&m logo, jo tas pārāk līdzinās pašmāju saldumu zīmola Marabou ražoto saldumu m logo, vēsta ārvalstu mediji.

Saldumi pasliktina imunitāti

 Tas, ka saldumi liek vairāk smaidīt un kļūt laimīgākam, ir tiesa, bet saldumiem ir arī sliktā puse - tie pasliktina imunitāti.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide