Laika ziņas
Šodien
Migla

Salūts

Meklējiet, kamēr atradīsiet

Gaidījām, gaidījām un sagaidījām, un tagad atgūstamies no prieka, no mīļiem vēlējumiem un haotiskā trokšņa tur – ārā.

Dārgākais Jaungada salūts bijis Ventspilī

Starp deviņām lielākajām Latvijas pilsētām visvairāk līdzekļu Jaungada salūtam tērējusi Ventspils, bet vismazāk - Rēzekne, noskaidroja aģentūra LETA.

VIDEO: Sidneja ar gandiozu salūtu sveic 2014.gadu

Visā pasaulē sākušās svinības par godu jaunā 2014.gada atnākšanai. Viena no pirmajām pilsētām, kurā tika sveikts jaunais gads, bija Oklenda Jaunzēlandē, taču tradicionāli liela uzmanība pievērsta iespaidīgajam uguņošanas šovam, kas ik gadu notiek Sidnejā, Austrālijā. Ar iespaidīgiem pasākumiem un salūtu jaunais gads jau sagaidīts arī Honkongā un Taivānā.Apvienoto Arābu Emirātu lielākā pilsēta Dubaja šogad pretendēs uz pasaules rekordu par lielāko uguņošanas šovu. Organizatori saka, ka uguņošana vienlaicīgi notiks 50 kilometru garā piekrastes joslā.

Ventspilī sestdien - pilsētas svētku galvenie pasākumi

Ar plašu pasākumu programmu Ventspilī šajā nedēļas nogalē tiek atzīmēta pilsētas 722. dzimšanas diena. Sestdien pilsētā norisinās galvenie svētku pasākumi – svētku gājiens un virkne koncertu.

14.jūlijā Rojā vērienīgi svinēs Zvejnieksvētkus

Sestdien, 14.jūlijā Rojā tiks svinēti tradicionālie Zvejnieksvētki, kuru ietvaros apmeklētāji varēs vērot Latvijas spēkavīru čempionātu, kļūt par aculiecinieku Jūras valdnieka izbraucienam pa pilsētas ielām, kā arī nobaudīt kūpinātas zivis. Svētki noslēgsies ar uguņošanu un nakts balli Rojas pludmalē, kurā uzstāsies Latvijā pazīstami mūziķi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide