Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 13. augusts
Velga, Elvīra, Rēzija

Salūts

Rīgā varētu aizliegt salūtu

Rīgas pašvaldība varētu aizliegt salūtu lietošanu, otrdien TV3 raidījumā "900 sekundes" atzina pilsētas mērs Mārtiņš Staķis (PP).

Meklējiet, kamēr atradīsiet

Gaidījām, gaidījām un sagaidījām, un tagad atgūstamies no prieka, no mīļiem vēlējumiem un haotiskā trokšņa tur – ārā.

Dārgākais Jaungada salūts bijis Ventspilī

Starp deviņām lielākajām Latvijas pilsētām visvairāk līdzekļu Jaungada salūtam tērējusi Ventspils, bet vismazāk - Rēzekne, noskaidroja aģentūra LETA.

VUGD sniedz padomus, kā gadu mijā garantēt drošu uguņošanu

Jaunā gada sagaidīšanu cilvēki vēlas padarīt krāšņāku, rīkojot salūtu, tomēr pirotehnikas lietošanas noteikumu pārkāpšana un riska faktoru neievērošana, svētku sagaidīšanu var pārvērst traģēdijā, portālam Diena.lv norāda Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Lai svētki nebeigtos ar apdegumiem un ugunsnelaimi mājoklī, VUGD aicina svinētājus ievērot drošības noteikumus, rīkojot svētku salūtu.

VIDEO: Sidneja ar gandiozu salūtu sveic 2014.gadu

Visā pasaulē sākušās svinības par godu jaunā 2014.gada atnākšanai. Viena no pirmajām pilsētām, kurā tika sveikts jaunais gads, bija Oklenda Jaunzēlandē, taču tradicionāli liela uzmanība pievērsta iespaidīgajam uguņošanas šovam, kas ik gadu notiek Sidnejā, Austrālijā. Ar iespaidīgiem pasākumiem un salūtu jaunais gads jau sagaidīts arī Honkongā un Taivānā.Apvienoto Arābu Emirātu lielākā pilsēta Dubaja šogad pretendēs uz pasaules rekordu par lielāko uguņošanas šovu. Organizatori saka, ka uguņošana vienlaicīgi notiks 50 kilometru garā piekrastes joslā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide