Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Siltumenerģija

EM: OIK atcelšana nenozīmēs viennozīmīgu siltumenerģijas tarifu kāpumu

Obligātā iepirkuma komponentes (OIK) atcelšana koģenerācijas stacijām nenozīmēs, ka noteikti pieaugs siltumenerģijas tarifi pašvaldībās, otrdien Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē sacīja Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs Jurģis Miezainis.

Baložos no decembra par 2,9% samazināsies siltuma tarifs

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) 24.oktobrī apstiprinājusi iesniegtos SIA Baložu komunālā saimniecība pašas noteiktos siltumenerģijas tarifus. Tā rezultātā Baložos no 1.decembra siltumenerģijas gala tarifs tās lietotājiem būs par 2,9% mazāks jeb 61,57 EUR/MWh.

Siltums šogad būs lētāks

Siltumenerģijas tarifs, vismaz apkures sezonas sākumā, Latvijas pilsētās šogad būs mazāks, liecina Diena.lv aptaujāto ekspertu viedokļi.

Jūlijā, augustā un septembrī rīdzinieki par siltumenerģiju maksās mazāk

No 1.jūlija rīdziniekiem tiks samazināts siltumenerģijas tarifs. Tas būs par 10% mazāks, kā 2012.gada jūlijā, informē akciju sabiedrības Rīgas Siltums pārstāve Linda Rence.  Rīgā jūlijā siltumenerģijas tarifs ir zemākais starp Baltijas valstu galvaspilsētām. Tas ir par 26% mazāks nekā Viļņā un par 13% mazāks, salīdzinot ar apstiprināto siltumenerģijas tarifu Tallinā.

Fortum iesniedz SPRK samazinātu siltumenerģijas tarifu projektu Jelgavai

Fortum iesniedzis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai jaunu tarifu projektu, kas paredz samazināt siltumenerģijas gala pārdošanas tarifu Jelgavas pilsētā, salīdzinājumā ar spēkā esošajiem tarifiem, par 6,4 līdz 8,1 procentam atkarībā no dabasgāzes tirdzniecības gala tarifa, portālu Diena.lv informēja SIA Fortum Jelgava pārstāve Guntra Matisa.

LPS: Kopējais parāda apjoms par apkuri ir par 50% lielāks, nekā uzrāda dati

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) jau trešo gadu pēc kārtas apkopojusi informāciju par siltumapgādes parādiem. To apjoms salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir ievērojami pieaudzis, un uz 2013.gada 1.janvāri veido 39,67 miljonus latu, portālu Diena.lv informēja LPS pārstāve Ilze Mutjanko.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide