Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Sji Dzjiņpins

Tramps draud saraut attiecības ar Ķīnu

ASV prezidents Donalds Tramps ceturtdien atzina, ka viņam šobrīd nav noskaņojuma runāt ar Ķīnas prezidentu Sji Dzjiņpinu, brīdinot, ka varētu saraut saites ar konkurējošo lielvaru saistībā ar Pekinas rīcību pandēmijas kontekstā.

Ķīnas prezidents pirmo reizi apmeklē koronavīrusa epicentru Uhaņu

Ķīnas prezidents Sji Dziņpins otrdien ieradies Uhaņā pirmajā vizītē koronavīrusa epidēmijas epicentrā kopš krīzes izraisīšanās janvārī, šādi zīmīgā veidā apliecinot augstāko amatpersonu pārliecību, ka uzliesmojums ir pakļauts kontrolei.

Sji: Rietumi ir ekonomiski, tehnoloģiski un militāri pārāki par Ķīnu

Rietumiem ir ilgtermiņa ekonomiskās, tehnoloģiskās un militārās priekšrocības, salīdzinot ar Ķīnu, un Komunistiskajai partijai ir jāsaprot, ka daži cilvēki izmantos Rietumu stiprās puses, lai kritizētu sociālisma neveiksmes, atzinis Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins.

Laikraksts: Ķīnas prezidents ar ASV pārstāvjiem apspriedīs tirdzniecību

Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins šonedēļ Pekinā plāno tikties ar ASV finanšu ministru Stīvenu Mnučinu, ASV tirdzniecības pārstāvi Robertu Laithaizeru un citām augsta ranga ASV amatpersonām, lai mēģinātu atrisināt domstarpības tirdzniecības jomā, trešdien vēsta laikraksts South China Morning Post.

Kims ieradies Ķīnā pirms gaidāmā samita ar Trampu

Ziemeļkorejas līderis Kims Čen Uns apmeklē Ķīnu, lai tiktos ar tās prezidentu Sji Dzjiņpinu, otrdien apstiprināja Ziemeļkorejas valsts mediji pirms Kima gaidāmā otrā samita ar ASV prezidentu Donaldu Trampu.

Kims ieradies vizītē Ķīnā

Ziemeļkorejas līderis Kims Čen Uns otrdien un trešdien uzturas vizītē Ķīnā, ziņo Ķīnas valsts televīzija.

Varu nostiprinājušais Sji gatavs asiņainām cīņām

Ķīnas līderis Sji Dzjiņpins ir pieteicis ambīcijas padarīt savu valsti par superlielvaru un izmainīt pastāvošo globālo kārtību, kuras centrā ir Savienotās Valstis. Otrdien noslēdzās Ķīnas parlamenta – Nacionālā tautas kongresa – ikgadējā sesija, kuras laikā tika nostiprināta Sji Dzjiņpina vara. Viņš to noslēdza ar nacionālistiskos toņos iekrāsotu runu, kurā draudēja aplauzt jebkurus separātisma asnus un stāties pretī valsts ienaidniekiem – gan iekšējiem, gan ārējiem.

Sji uzrunā brīdina Ķīnas pretiniekus

Ķīnas līderis Sji Dzjiņpins uzrunā piesolījis "izcīnīt asiņainas cīņas pret Ķīnas ienaidniekiem", solot, ka viņa vadībā valsts ieņems tai pienākošos vietu pasaulē, vēsta The Guardian.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide