Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Sports

Paraolimpieši sašutuši

Valdības lēmums piešķirt 13,65 miljonus eiro no ''augstas gatavības projektu'' programmas komandas sporta spēļu halles, nevis paraolimpiskā sporta centra būvniecībai nepatīkami pārsteidzis Latvija paraolimpiešus un paraolimpiskās kustības atbalstītājus. Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) ir nosūtījusi vēstuli premjeram Krišjānim Kariņam (JV), lūdzot izvērtēt šāda lēmuma pamatotību.

Privātās sporta halles norāda uz lielajām uzturēšanas izmaksām dīkstāves laikā

Privātajām sporta hallēm Covid-19 dēļ izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, kad to darbība ir gandrīz pilnībā apturēta, ļoti lielas izmaksas rada infrastruktūras uzturēšana, izriet no sporta haļļu pārstāvju paustā otrdienas Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēdē.

No 8. marta izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem drīkst rīkot sacensības

Lai Latvijā varētu norisināties Eiropas čempionāts jauniešiem Latvijas U-16 meiteņu volejbola izlasei, no šodienas atļauts rīkot sacensības ne tikai Latvijas pieaugušo izlašu sportistiem, bet arī izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem, ievērojot visus epidemioloģiskās prasības un nosacījumus, ceturtdien lēma valdība.

Valdība ļauj no 8.marta rīkot sacensības sportistiem vecumā no 15 gadiem

Lai Latvijā varētu norisināties Eiropas čempionāts jauniešiem Latvijas U-16 meiteņu volejbola izlasei, no 8.marta atļauts rīkot sacensības ne tikai Latvijas pieaugušo izlašu sportistiem, bet arī izlašu sportistiem vecumā no 15 gadiem, ievērojot visus epidemioloģiskās prasības un nosacījumus, ceturtdien lēma valdība.

Sports joprojām guļ komā

Sporta organizācijas ir gatavas pielāgoties pašreizējai situācijai un īstenot virkni drošības pasākumu, lai varētu rīkot treniņus un Latvijas mēroga sacensības. It īpaši to rosina atļaut tajos sporta veidos, kas notiek laukā, piemēram, autorallijā, motosportā, orientēšanās sportā.

Ātri slīdēt un mācēt trikus

Deviņdesmitajos gados Latvijā aizsākās snovborda kustība. Sākotnējo dzīves baudīšanu uz kalna nomainīja smagi treniņi ar prāviem finansiāliem ieguldījumiem, taču nevienam Latvijas snovbordistam olimpisko mērķi tā arī nav izdevies sasniegt.

Rosina sportam atvērt arī iekštelpas

Sporta nodarbībām un treniņiem tiek rosināts piemērot reģionālo principu, proti, atļaut tās rīkot iekštelpās, ja to pieļauj saslimstības līmenis konkrētajā pašvaldības teritorijā. Šobrīd Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) iesaka atsākt klātienes mācības 1. un 2. klases skolēniem, ja 14 dienu kumulatīvais rādītājs novadā nepārsniedz 200 saslimšanas gadījumu uz 100 000 iedzīvotāju. Arī tādā gadījumā skolās būs jāievēro visas drošības prasības, ieskaitot darbinieku (ne skolēnu) iknedēļas testēšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide