Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tautas partija

Jūrmalgeitas ēna joprojām dzīva

2005. gada 18. marts Jūrmalā tika gaidīts ar zināmu satraukumu, jo šajā dienā notika pirmā Jūrmalas domes jaunā sasaukuma sēde. Slēgtā balsojumā bija paredzēts iecelt domes priekšsēdētāju. Tā tas arī notika - ar vienas balss pārsvaru par domes vadītāju tika ievēlēta Inese Aizstrauta (toreiz - Jaunais laiks). Latvijas Pirmās partijas pārstāvim Jurim Hlevickim nācās piekāpties.

Tautas partija pret Tautas partiju

Oranžas rozes uz galda Vienotības birojā, parakstot līgumus ar savulaik populārās Tautas partijas bijušo biedru pārstāvētajām reģionālajām partijām, bijusi nejauša izvēle bez dziļāka zemteksta. Tā nesen apgalvoja Vienotības vadība. Tautas partijas vairs nav, bet tās kādreizējie biedri Saeimas vēlēšanās tagad cīnīsies cits pret citu.

Prasa pabeigt Tautas partijas maksātnespēju

Pērn par maksātnespējīgu atzītās Tautas partijas (TP) administrators Valerijs Andrejevs iesniedzis tiesā pieteikumu par partijas maksātnespējas procesa izbeigšanu.

Krastiņš: Latvijas eksporta jaudas ir izsmeltas; jābūvē jaunas rūpnīcas

Latvijai nav jāraizējas par eksporta jaudu samazināšanos, bet gan faktu, ka jaudas ir izsmeltas un, lai tālāk palielinātu eksporta apjomus, ir nepieciešams būvēt jaunas rūpnīcas un iegādāties jaunas iekārtas, uzskata likvidācijas procesā esošās Tautas partijas politiķis, bijušais finanšu ministrs un Rīgas domnieks Edmunds Krastiņš.

Tiesa atzīst Tautas partiju par maksātnespējīgu

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa piektdien pasludināja likvidējamās Tautas partijas (TP) maksātnespēju, aģentūru LETA informēja tiesas pārstāvis Jānis Jaksons. 

Tiesa ierosina Tautas partijas maksātnespējas lietu

Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa pieņēmusi izskatīšanai Tautas partijas (TP) novembra beigās iesniegto maksātnespējas pieteikumu un ierosinājusi tās maksātnespējas lietu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide