Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +7 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 9. aprīlis
Valērija, Žubīte, Alla

Tīģeri

Tīģerim Ņujorkas zoodārzā pozitīvs Covid-19 tests

Ņujorkā Bronksas zoodārza tīģerim veiktā Covid-19 testa rezultāts ir pozitīvs, svētdien pavēstīja federālās amatpersonas un zoodārza pārstāvji. Šī ASV ir pirmā reize, kad inficēšanās ar Covid-19 konstatēta dzīvniekam, un pirmā reize pasaulē, kad inficēšanās diagnosticēta tīģerim. Kā noprotams, četrus gadus veco Malajas tīģerieni Nadju inficējis kāds zoodārza darbinieks, kuram pašam simptomu nav.

Indijas savvaļas tīģeru populācija pieaugusi līdz teju 3000

Indijas savvaļas tīģeru populācija četros gados palielinājusies par vairāk nekā 30%, to skaitam sasniedzot teju 3000, liecina pirmdien izplatīti tīģeru skaitīšanas dati, raisot cerības par apdraudēto dzīvnieku izdzīvošanu.

Pana Janeka īsā prieka augļi

Var jau arī saprast Rīgas zoodārza darbinieku klusēšanu trīs mēnešu garumā - mazajiem tīģerēniem piedzimstot, viņu saite ar šo pasauli ir tik trausla! Izrunāsi, nopriecāsies un - čiks? Kā uzzinājām 2011.gadā - netipiski trokšņi aiz zoodārza žoga tā satrauca tramīgo Katrīnu, ka viņa atteicās barot savus pirmdzimtos.

VIDEO: Beidzot var apskatīt Rīgas zoodārzā dzimušos tīģerēnus

Rīgas zooloģiskajā dārzā 13. augustā Amūras tīģerienei Katrīnai piedzima divi mazuļi - Tors un Odins, kurus ikviens varēs apskatīt arī klātienē. Tīģerēni plašākai publikai tika slēpti, lai publikas spiediens netraucētu mazuļu attīstībai, vēsta ievietotā informācija Rīgas Zooloģiskā dārza mājaslapā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide