Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ūdensmotosports

Ūdensmotosportiste Millere aizstāv Eiropas čempiones titulu

Aizvadītajās brīvdienās Jedovnicē, Čehijā, notika Eiropas čempionāta ūdens motosportā noslēdzošais posms, kura kopvērtējumā FR1000 laivu klasē Ieva Millere no komandas Motorsport77 izcīnīja zelta medaļu, vēsta Latvijas Ūdens motosporta federācija.

ZeKurbulis video: Nikita Lijcs cīnās par uzvaru Pasaules čempionātā ātrumlaivām

Diena.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šovakar, 13. jūlijā no plkst. 19.30 skatīties jaunāko piedzīvojumu un ātruma raidījumu ZeKurbulis. Raidījumā viesosies godalgotais ūdens motosportists Nikita Lijcs, Latvijas autošosejas čempionāta nacionālās klases uzvarētājs Jānis Vanks un Latvijas motokrosa braucēja Anna Stecjuka.

ZeKurbulis video: latvietes vēsturiskais triumfs EČ posmā ātrumlaivām

Diena.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 8. jūnijā no plkst. 19.30 skatīties jaunāko piedzīvojumu un ātruma raidījumu ZeKurbulis. Šoreiz raidījuma viesi būs ūdens motosportiste Ieva Millere un skeitbordists Gustavs Gailītis.

Ātrums uz ūdens raidījumā ZeKurbulis ar Paulu Timrotu

Diena.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā noskatīties ceturto Paula Timrota veidoto autosporta raidījumu ZeKurbulis, kurā šoreiz stāstīs par ūdens motosportu un autosporta apdrošināšanas aktualitātēm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide