Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vakcinācijas projekta birojs

Iztrūka emocionāla saruna

Latvijā pagaidām ir viena no zemākajām vakcinācijas aptverēm Eiropas Savienībā (ES). Arī vakcinēto senioru, kas saņēmuši vismaz vienu vakcīnas devu, īpatsvars mums ir neliels – 31%, tas ir trešais sliktākais rādītājs starp ES dalībvalstīm. Tas liek uzdot jautājumu – cik veiksmīga ir bijusi Vakcinācijas biroja (tagad Vakcinācijas projekta nodaļa) komunikācija ar sabiedrību? Vai tā ir atbildējusi uz cilvēku bažām un jautājumiem? Vai un cik lielā mērā tā ir bijusi vērsta uz senioriem?

Vakcinācijas projekta nodaļu pamet vēl vairāki darbinieki

Šonedēļ darba attiecības ar Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vakcinācijas projekta nodaļu pārtraucis nodaļas vadītāja vietnieks, vakcinācijas procesa koordinators Edgars Labsvīrs, bet 4.jūnija tās neturpinās vakcinācijas procesa koordinācijas speciālists Ņikita Trojanskis, aģentūru LETA informēja NVD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evija Štālberga.

VM: Īpašas prēmijas Vakcinācijas projekta biroja darbiniekiem nav plānots izmaksāt

Vakcinācijas projekta biroja darbiniekiem pēc struktūrvienības nodošanas Nacionālajam veselības dienestam (NVD) nav plānots izmaksāt prēmijas, bet maksāt Darba likumā noteiktajā kārtībā, Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē sacīja Veselības ministrijas (VM) Personāla un dokumentu pārvaldības departamenta direktore Baiba Brasliņa.

Brīvdienās pret Covid-19 cer vakcinēt līdz pat 12 000 cilvēku dienā

Lieldienu brīvdienās desmit Latvijas pilsētās darbu būs gatavi sākt masu vakcinācijas centri, kuros katrā plānots vakcinēt 500 līdz 1500 cilvēkus dienā, attiecīgi kopējais vakcinēšanas apjoms varētu sasniegt 10 000 - 12 000 cilvēkus dienā, šorīt LTV Rīta panorāmā stāstīja Vakcinācijas projekta biroja vadītāja Eva Juhņēviča.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide