Laika ziņas
Šodien
Migla

Ventspils brīvosta

BK Ventspils tiek pie brīvostas reklāmas naudas

Ventspils brīvostas valde piektdien nolēma slēgt reklāmas līgumu ar basketbola klubu Ventspils uz šā gada pirmo pusgadu par 297 520 eiro, aģentūrai LETA sacīja Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāve Inga Ieviņa.

Likvidēs Latvijas Ostu asociāciju

Sākts Latvijas Ostu asociācijas, kurā līdz šim darbojās ASV sankciju sarakstā iekļautais Aivars Lembergs (Latvijai un Ventspilij), likvidācijas process, liecina otrdien publicētais paziņojums oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Asociācija: Bankas pastiprināti pārbauda Ventspils brīvostas uzņēmumus

Ventspils brīvostas uzņēmumos bankas veic dažādas pastiprinātas pārbaudes, lai pārliecinātos par iespējamo saistību ar ASV sankciju sarakstā iekļauto Ventspils mēru Aivaru Lembergu (Latvijai un Ventspilij), aģentūrai LETA pastāstīja biedrības Baltijas asociācija - transports un loģistika izpilddirektors Ivars Landmanis.

Reģistrēta kompānija Ventas osta

Uzņēmumu reģistrā piektdien, 27.decembrī, reģistrēta valstij piederošā AS Ventas osta, liecina Firmas.lv informācija.

Uzņēmumi ar Ventspils brīvostas pārvaldi var sadarboties bez riskiem

ASV Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) 17. decembra vakarā paziņoja par sankciju atcelšanu pret Ventspils brīvostas pārvaldi. Tam sekoja pārvaldes paziņojums, kurā teikts: ''Līdz ar paziņojumu par sankciju atcelšanu Ventspils brīvostas pārvalde, Ventspils brīvosta un uzņēmumi, kas darbojas ostā, var netraucēti turpināt darbu.'' Līdz ar to saskaņā ar ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (JV) teikto 8. janvāris, kad sankcijām bija jāstājas spēkā pilnā apmērā, vairs ''nekarājas kā Dāmokla zobens'' pār Ventspils brīvostu un tajā strādājošajiem uzņēmumiem.

Brīvostas pārvalde: Ventspils osta atsākusi darbu ikdienas režīmā

ASV Ārvalstu aktīvu kontroles birojam atceļot sankcijas pret Ventspils brīvostu un Ventspils brīvostas pārvaldi, Ventspils osta atsākusi darbu ikdienas režīmā, aģentūrai LETA paziņoja Ventspils brīvostas pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Ieviņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide