Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Vērtspapīru tirgus

Pieteikšanās uz Bigbank nenodrošinātajām subordinētajām obligācijām septiņkārt pārsniegusi noteikto limitu

Uz Bigbank nenodrošinātajām subordinētajām obligācijām publiskajā piedāvājumā, kas noslēdzās piektdien, 24.novembrī, saņemts septiņas reizes vairāk investoru pieteikumu par noteikto limitu. Banka izmantoja tiesības sākotnēji plānoto 3 miljonu vietā palielināt emisijas bāzes apjomu līdz kopumā 5 miljoniem eiro. Paredzams, ka jauno Bigbank obligāciju tirdzniecība Nasdaq Tallinn fondu biržā tiks uzsākta piektdien, 1. decembrī.

Redz iespēju finansēt dzelzceļa attīstību

Nesen notikušajā Latvijas Kapitāla tirgus forumā tika diskutēts gan par jaunu emitentu piesaisti vietējam vērtspapīru tirgum, gan arī par to, ka valsts un pašvaldību uzņēmumi varētu vairāk diversificēt naudas līdzekļu piesaisti.

Bez viensētnieka sindroma

Zemās procentu likmes veicinājušās korporāciju sarosīšanos jaunu obligāciju un akciju emisiju veidošanā, tādējādi palielinot biržas nozīmi naudas piesaistē uzņēmumu attīstībai, liecina šā gada sākumā vērojamās tendences.

Nepilna mēneša laikā pārdotas krājobligācijas par 150 tūkstošiem latu

Nepilnu mēnesi kopš krājobligāciju piedāvājuma uzsākšanas šī gada 19.jūnijā kopējais pārdoto krājobligāciju apjoms ir sasniedzis 150 tūkstošus latu, portālu Diena.lv informē Valsts kases preses sekretāre Eva Dzelme.Iedzīvotāju interese par krājobligācijām un to iegādes iespējām ir liela un to iegādes apjomi jaunam finanšu instrumentam un vasaras sezonalitātei vērtējami pozitīvi, norāda E.

Apbalvoti labākie maģistra un bakalaura darbu autori par vērtspapīru tirgu

Baltijas biržu balvu Baltic Market Awards pasniegšanas ceremonijas ietvaros 26. janvārī tika paziņoti ikgadējā  2011.gada stipendiju konkursa laureāti, kuru darbi par Latvijas un Baltijas vērtspapīru tirgu vai korporatīvo pārvaldību izpelnījās īpaši augstu konkursa vērtēšanas komisijas vērtējumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide