Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +19 °C
Daļēji saulains
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Vestards Šimkus

Kuldīgā atklāta jauna, funkcionāli daudzpusīga kultūras telpa - Klavins Piano koncertzāle

Ceturtdien, 6. oktobrī, radošu darbību uzsākusi jauna, daudzfunkcionāla kultūras telpa – klavierbūves uzņēmuma Klavins Piano SIA koncertzāle Kuldīgā. Tās mērķi un plānotās aktivitātes ļaus to laika gaitā iepazīt kā ambiciozu, klaviermūzikas novatorisma un pārdroša radošuma vēsmām bagātu kultūras telpu ne vien Kuldīgā, bet arī Latvijā un visā pasaulē.

Liepājas koncertdārzā Pūt, vējiņi izskanēs simfoniskās mūzikas koncerts

Piektdien, 5. augustā, pulkst. 19 Liepājas koncertdārzā Pūt, vējiņi! vasarīgi vieglu simfoniskās mūzikas programmu aicina piedzīvot festivāls Liepājas vasara. Kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri koncertēs pianists Vestards Šimkus un saksofonists Oskars Petrauskis. Pie diriģenta pults – jaunais Liepājas Simfoniskā orķestra galvenais diriģents Guntis Kuzma.

Gadalaiki kā aizraujošs pārsteigums

Šovakar beidzot notiks īsi pirms pandēmijas iecerētais, vairākkārt pārceltais un ilgi gaidītais multimediālais koncertšovs Gadalaiki, pirmizrādē Liepājas koncertzālē Lielais dzintars 1. jūlijā (plkst.19) apvienojot Pētera Vaska un Antonio Vivaldi ciklus Gadalaiki.

Lielajā dzintarā uzstāsies Vestards Šimkus ar koncertšovu Gadalaiki

Vasaras pašā pilnbriedā, 1. jūlijā, Liepājas koncertzālē Lielais dzintars ar Latvijā vēl nepieredzētu multimediālu koncertšovu Gadalaiki pēc ilgas, pandēmijas raisītas pauzes uz skatuves atgriežas talantīgais un starptautiski augstu vērtētais pianists Vestards Šimkus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide