Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vētra Irma

Bojāgājušo skaits vētrā Irma Floridā pieaudzis līdz 50

Bojāgājušo skaits viesuļvētrā Irma ASV Floridas štatā pieaudzis līdz 50, pavēstīja amatpersonas. Floridas Ārkārtas situāciju vadības dienests apliecināja, ka oficiālais bojāgājušo skaits ir 34, tomēr šajos datos nav ietverti astoņi bojāgājušie Floridakīzas salās un vēl astoņi veco ļaužu namā Holivudā, uz ziemeļiem no Maiami.

Irmas nopostīto Karību jūras salu iedzīvotājiem trūkst ūdens un pārtika

Vairāku Karību jūrā esošo salu iedzīvotājiem sāk trūkt pārtikas un ūdens, ziņo CNN. Saliņas, kas pirms nedēļas piedzīvoja postošo vētru Irma, nu saskaras ar jaunām problēmām - vētras nopostītajās pilsētas sāk trūkt dzeramā ūdens un pārtikas. Cilvēki sūdzas, ka arī glābšanas dienesti nespēj ierasties laikā, lai palīdzētu cietušajiem. Tāpat daudzviet jau ilgstoši nav elektrības.

Vētra Irma: Pāvests nosoda klimata pārmaiņu skeptiķus

Postošās vētras Irma kontekstā Romas pāvests Francisks nosodījis cilvēka veicinātu klimata pārmaiņu skeptiķus, vēsta BBC. Katoļu baznīcas galva norādījis, ka gan Irma, gan pirms tam piedzīvotā vētra Hārvijs ir klimata pārmaiņu sekas, kas "redzamas ar katra paša acīm".

Vētra Irma: Floridā 62% mājsaimniecību bez elektrības

Vētra Irma pakāpeniski norimst, nu tā jau klasificējama kā tropiskā vētra, taču Irmas nestā postaža ASV Floridas štatam ir milzīga. Šobrīd vairāk nekā puse - aptuveni 62% - štata mājsaimniecību ir bez elektrības, bet situācija Floridakīzas salu grupā tiek raksturota kā humanitārā krīze, vēsta BBC.

Irma plosās Kubā

Viesuļvētra Irma piektdienas vakarā pieņēmās spēkā un atkal kļuva par piektās kategorijas vētru, sasniedzot Kubas ziemeļu daļu, paziņojis ASV Nacionālais Viesuļvētru centrs (NHC).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide