Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vētras

Jātiek galā pašu spēkiem

Vētra un krusa, kas Latvijai, īpaši Kurzemei, brāzās pāri jūnija sākumā, vislielākos postījumus nodarīja mežiem un augļu un ogu dārzu saimniekiem. Pašvaldības vēl rēķina zaudējumus un domā, cik lielu atbalstu lūgt valdībai. Tukuma novada izpilddirektore Dace Lebeda Dienai atzīst, ka ar zaudējumu aprēķināšanu tik raiti neiet, taču nākamnedēļ domes Finanšu komiteja lems par kompensācijām.

Indijā 100 miljoni cilvēku postoša ciklona ceļā

Sagaidāms, ka Indijas sauszemes daļu piektdien sasniegs tropiskais ciklons, kas būs piecu gadu laikā spēcīgākais Indijā piedzīvotais. Meteorologu prognozētajā vētras kustības ceļā mitinās aptuveni 100 miljoni iedzīvotāju, tāpēc daudzviet visvairāk apdraudētajos reģionos varas iestādes uzsākušas masveida evakuācijas, vēsta CNN.

FOTO: Vētras varenība Baltijas jūrā

Jaunā gada otrajā dienā Baltijas jūrā plosās pamatīga vētra. Nemierīgās jūras dēļ krietni kavējās Tallink prāmis Isabelle, bet vētras spēku jūtam arī uz sauszemes - spēcīgajā vējā nolauzti koki un koku zari patraucējuši sabiedriskā transporta kustību Rīgā. Sinoptiķi prognozē, ka spēcīgs vējš un putenis vietām Latvijā turpināsies arī šonakt. Kamēr lielākajai daļai cilvēku šādi laika apstākļi mudina bez vajadzības ārpus telpām nedoties, fotogrāfiem tā ir izdevība iemūžināt tādu dabas varenības parādi, kuru mūsu platuma grādos nemaz tik bieži negadās redzēt. Fotogrāfs Kārlis šodien paviesojās pludmalē pie Daugavgrīvas mola, lai fotogrāfijās iemūžinātu vētru Baltijas jūras piekrastē, un rezultātu iesūtīja portālam Diena.lv.

Vētra kavē Tallink prāmi Isabelle

Nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ Tallink prāmis Isabelle no Rīgas trešdien ieradīsies Stokholmas ostā ap plkst. 14 pēc Zviedrijas laika (plkst. 15 pēc Latvijas laika) jeb aptuveni četrarpus stundas vēlāk nekā ierasts, portālam Diena.lv pastāstīja kompānijas pārstāve Baiba Muceniece.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide