Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +3 °C
Skaidrs
Otrdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Vilkaste

Vilkastei stājies spēkā naudas sods Rīgas domes kukuļošanas lietā

Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments atstāja negrozītu apgabaltiesas spriedumu tā dēvētajā Rīgas domes amatpersonu kukuļošanas lietā, ar kuru uzņēmējai Inārai Vilkastei tika piespriests 40 000 latu (56 914 eiro) naudas sods.Kā aģentūru LETA informēja AT Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece, AT atstāja negrozītu Rīgas apgabaltiesas 2015.

Vilkaste noliedz Vaškeviča pazušanu

Uzņēmēja Ināra Vilkaste kategoriski noliedz publiski izskanējušo informāciju, ka viņas vīrs, no amata atstādinātais Finanšu ministrijas ierēdnis Vladimirs Vaškevičs, būtu pazudis.„Nav iemesla meklēt sensāciju, kur tās nav. Vaškeviča atrašanās vieta tiesai ir zināma. Tomēr, tā kā šis process ir slēgts un lai nekaitētu tiesvedībai, sīkāka informācija par Vaškeviča ārstniecības iestādi netiks sniegta,” skaidroja Vilkaste.

Vilkaste: Šis tiesas lēmums nav nekas vairāk kā tikai politisks pasūtījums

Jautāta, kā plāno rīkoties pēc Augstākās tiesas lēmuma par apcietinājumu uz diviem gadiem, Ināra Vilkaste ekspresintervijā laikrakstam Dienas bizness norāda: "Protams, es cīnīšos tālāk un plānoju iesniegt konstitucionālo prasību, tādējādi neatzīstot Augstākās tiesas lēmumu".

Vilkaste sniegs vēl vienu sūdzību ECT

Kukuļdošanā apsūdzētā uzņēmēja Ināra Vilkaste pēc savu aizstāvju ieteikuma plāno iesniegt vēl vienu sūdzību Eiropas Cilvēktiesību tiesā (ECT) par savām tiesībām uz taisnīgu tiesu un vajāšanu, ierosinot pret viņu "milzīgu skaitu kriminālprocesu", raksta laikraksts Neatkarīgā.

Vilkaste vaino KNAB kriminālprocesu mākslīgā radīšanā

Uzņēmēja Ināra Vilkaste, kuras bijušais vīrs - Finanšu ministrijas ierēdnis Vladimirs Vaškevičs - patlaban aizturēts kukuļošanas lietā, augstām valsts amatpersonām un tiesībsargājošajām iestādēm nosūtījusi 40 lappušu biezu sūdzību par, viņasprāt, prettiesisku Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieku rīcību, nepamatoti vajājot viņu un viņai tuvos cilvēkus.

precizēta - Bijušais ONAP šefs Bogdanovs strādā VID

Jau nedēļu Valsts ieņēmumu dienestā (VID) strādā ilggadējais Organizētās noziedzības un apkarošanas pārvaldes (ONAP) šefs Leonīds Bogdanovs. Tas noticis laikā, kad VID jau paziņojis par vairāk nekā 1000 darbinieku atlaišanu naudas trūkuma dēļ. Kādu amatu L. Bogdanovs ieņems VID, viņš Dienai nevēlējās atklāt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide